Formidable Pro - en to nl translation catalogue (511 entries)

en: Choose File
nl: Kies bestand

en: Remove file
nl: Verwijder bestand

en: Maximum upload size: %sMB
nl: Maximale uploadgrootte: %sMB

en: Drop a file here or click to upload
nl: Sleep je bestanden hierheen, of klik hier om ze te selecteren

en: Sorry, this file type is not permitted.
nl: Sorry, dit bestandsformaat is niet toegestaan.

en: That file is too big. It must be less than %sMB.
nl: Dit bestand is te groot. Het moet kleiner zijn dan %sMB.

en: Icon Color
nl: Icon kleur

en: File is spam
nl: Het bestand is spam

en: Post type is empty
nl: Post type is leeg

en: Entry was Successfully Updated
nl: Inzending is succesvol bijgewerkt

en: Role required to access file
nl: Vereiste rol voor toegang tot bestand

en: Add views
nl: Voeg view toe

en: Heads up
nl: Kom op!

en: The label shown when the file upload field is compacted with the frm_compact CSS layout class.
nl: Dit label wordt getoond wanneer het opgeladen bestand is gecomprimeerd met de  frm_compact CSS layout class.

en: Upload text
nl: Upload tekst

en: This message is shown when a form is closed for new entries.
nl: Deze boodschap wordt getoond wanneer een formulier niet toegankelijk is voor nieuwe gegevens.

en: Close the form after a specific number of entries have been received.
nl: Sluit het formulier nadat een specifiek aantal inschrijvingen ontvangen zijn.

en: Prevent the form from showing when submissions should not be accepted. Close it now, or schedule the form to open and/or close later.
nl: Verhinder het tonen van het formulier wanneer inzendingen niet moeten geaccepteerd moeten worden. Sluit het nu, of voorzie dat het formulier op een later moment geopend en/of gesloten wordt.

en: You have uploaded more than %d file(s).
nl: U heeft meer dan %d bestanden opgeladen.

en: This form is currently closed for submissions.
nl: Dit formulier kan op dit ogenblik niet ingevuld worden

en: Show password strength meter
nl: Geef de wachtwoord sterkte meter weer

en: Display a meter to the user showing the password requirements and strength of the typed password. This will only apply when the field is not within a Repeater.
nl: Toon een meter aan de gebruiker die de wachtwoordvereisten en sterkte van het getypte wachtwoord toont. Dit is alleen van toepassing als het veld zich niet in een Repeater bevindt.

en: Band Color
nl: Kleur band

en: Head Color
nl: Kleur hoofding

en: One special character
nl: Een speciaal karakter

en: One number
nl: Een nummer

en: One uppercase letter
nl: Een hoofdletter

en: One lowercase letter
nl: Een kleine letter

en: Eight characters minimum
nl: Minimaal acht karakters

en: Require a strong password
nl: Sterk wachtwoord vereist

en: A strong password is at least 8 characters long and includes a an uppercase letter, a lowercase letter, a number, and a character.
nl: Een sterk wachtwoord is minimaal acht karakters inclusief een hoofdletter, kleine letter, een cijfer en een karakter.

en: Passwords must include at least one lowercase letter
nl: Wachtwoord moet minimaal een kleine letter bevatten

en: Passwords must include at least one uppercase letter
nl: Wachtwoord moet minimaal een hoofdletter bevatten

en: Passwords must include at least one number
nl: Wachtwoord moet minimaal een cijfer bevatten

en: Passwords require at least 8 characters
nl: Wachtwoorden moeten uit minimaal acht karakters bestaan

en: Off Color
nl: Kleur Uit

en: On Color
nl: Kleur aan

en: Bar Color
nl: Kleur balk

en: Toggle
nl: Pin

en: Slider Fields
nl: Slider velden

en: Toggle Fields
nl: Wissel velden

en: high
nl: hoogte

en: wide
nl: breedte

en: Resize the image by width or height
nl: Pas het formaat van de afbeelding in de breedte of hoogte aan

en: The size the image should be resized to
nl: De grootte waarnaar de afbeelding moet worden omgezet

en: New file size
nl: Nieuwe bestandsgrootte

en: When a large image is uploaded, resize it before you save it to your site.
nl: Pas de bestandengrootte aan wanneer een grote afbeelding is geüpload.

note: Description of the plugin
en: Add more power to your forms, and bring your reports and data management to the front-end.
nl: Maak je formulieren nog krachtiger, door rapporten en data management naar voren te brengen.

en: Inactive Label
nl: Inactieve Label

en: Active Label
nl: Actieve Label

en: Show Labels
nl: Geef Label weer

en: Maximum Rating
nl: Maximale beoordeling

en: Europe
nl: Europa

en: Import files. If you would like to import files from your CSV, check this box.
nl: Bestanden Importeren. Als je graag CSV bestanden wil importeren, vink dan dit vakje aan.

en: Warning: This option will be removed. Please load accordion javascripts from your theme.
nl: Waarschuwing: Deze optie zal worden verwijderd. Laad de bijbehorende Javascripts van uw Thema.

en: If your form is near the top of the page, you may see a flash of the fields hidden with conditional logic. Check this box to fade in the whole form. Note: If you have javascript errors on your page, your form will remain hidden on the page.
nl: Als uw formulier bovenaan de pagina staat, ziet u mogelijk een flits van de velden die verborgen zijn door de conditionele logica. Vink dit vakje aan om het hele formulier in te faden. Opmerking: als u JavaScript-fouten op uw pagina heeft, blijft uw formulier verborgen op de pagina.

en: Fade in forms with conditional logic on page load
nl: Laat het formulier verschijnen met conditionele logica wanneer de pagina laadt

en: Toggle fields
nl: Wissel velden

en: Please enter a valid CVC
nl: Voer een geldige CVC in

en: Calendar Date
nl: Kalender Datum

en: Entry Postion
nl: Entry positie

en: You are missing options in your shortcode. A field_id is required.
nl: Je mist opties in uw shortcode. Een field_id is verplicht.

en: Circle Size
nl: Cirkelgrootte

en: Border Size
nl: Rand grootte

en: Border Color
nl: Rand Kleur

en: Active Text
nl: Actieve teksten

en: Active BG
nl: Actieve achtergrond

en: Text Color
nl: Tekst Kleur

en: Hide lines in the rootline or progress bar
nl: Verberg de rootlijn of voortgangsbalk

en: Hide the page numbers
nl: Verberg de pagina nummers

en: Page %d title
nl: Pagina %d titel

en: Show page titles with steps
nl: Geef pagina titel met stappen weer

en: Show Rootline
nl: Geef stamlijn weer

en: Show Progress bar
nl: Voortgangsbalk tonen

en: Hide Progress bar and Rootline
nl: Verberg voortgangsbalk en stamlijn

en: Pagination
nl: Paginanummering

en: show a single time dropdown
nl: laat een enkel tijdsverloop zien

en: Save
nl: Bewaar

en: Page %d
nl: Pagina %d

en: %s Complete
nl: %s Compleet

en: Progress Bars &amp; Rootline
nl: Voortgangsbalk &amp; stamlijn

en: Server responded with %s code.
nl: De server reageerde met %s code.

en: Please use the fallback form below to upload your files like in the olden days.
nl: Gelieve de terug knop onder te gebruiken om je bestanden op te laden zoals vroeger

en: Your browser does not support drag and drop file uploads.
nl: Uw browser ondersteunt geen 'drag and drop' bestandsupload.

en: Drop files here to upload
nl: drop hier je bestanden om op te laden

en: You must include a valid field id or key in your stats shortcode.
nl: U dient een geldig veld of sleutel  in uw stats shortcode

en: Year
nl: Jaar

en: Month
nl: Maand

en: Submit the form without refreshing the page.
nl: Verstuur het formulier zonder de pagina te verversen.

en: Invalid x-axis
nl: Ongeldige x as

en: Updated At
nl: Laatste update op

en: Submissions
nl: Inschrijvingen

en: Using multiple values in the id graph parameter has been removed as of version 2.02.04
nl: Meerdere waardes gebruiken in de id grafiek parameter is verwijderd vanaf versie 2.02.04

en: Include a legend with the graph
nl: Geef een legenda weer bij de grafiek

en: When using dates for the x_axis parameter, you can include dates with a zero value.
nl: Wanneer u datums gebruikt voor de parameter x_axis, kan u datums opnemen met een nulwaarde.

en: Geographical Map
nl: Geografische Map

en: Table
nl: Tabel

en: Scatter
nl: Verspreiden

en: Horizontal Bar
nl: Horizontale balk

en: Select a form and field:
nl: Selecteer een formulier en veld:

en: Are you sure you want to cancel this upload?
nl: Weet je zeker dat je de upload wilt annuleren?

en: Cancel upload
nl: Upload annuleren

en: Protect all files uploaded in this form
nl: Bescherm alle bestanden die in dit formulier geüpload zijn

en: Set the file size limit for each file uploaded. Your server settings allow a maximum of %d MB.
nl: Bepaal voor ieder geüpload document de bestandsgrootte. De server instellingen accepteert een maximum van %d MB.

en: Unable to write to %s to protect your uploads.
nl: Kan niet naar %s schrijven om je uploads te beschermen.

en: File upload failed
nl: Bestandsupload mislukt

en: Hide form uploads
nl: Verberg formulier uploads

en: Show form uploads
nl: Geeft formulier uploads weer

en: No options found
nl: Geen opties gevonden

en: Do not store or POST card values
nl: Sla geen kaart waardes op of publiceer geen kaart waardes

en: Autocomplete
nl: Automatisch voltooien

en: No order set
nl: Geen volgorde gekozen

en: Descending (Z-A)
nl: Aflopend (Z-A)

en: Ascending (A-Z)
nl: Oplopend (A-Z)

en: Set the order for the values in your Lookup Field.
nl: Stel de volgorde in voor de waarden in uw opzoekveld.

en: Option order
nl: Optie volgorde

en: Does not apply to administrators.
nl: Is niet van toepassing voor beheerders

en: Limit options to those created by the current user
nl: Beperk de opties tot deze die door de huidige gebruiker gecreëerd zijn.

en: Get only the most recent value
nl: Neemt enkel de meest recente waarde

en: No options available: please check this field's options
nl: Geen opties beschikbaar: controleer de opties van dit veld

en: Lookup
nl: Opzoeken

en: Draft or complete entry
nl: Concept of voltooide entry

en: Store the whole card number (not recommended)
nl: Bewaar het volledige kaartnummer (niet aanbevolen)

en: Do not store the card number
nl: Bewaar het kaartnummer niet

en: Save only the last 4 digits
nl: Bewaar enkel de laatste 4 cijfers

en: By default, only the last four digits of a credit card number will be saved. We recommend that you save as little credit card information on your site as possible.
nl: Standaard worden alleen de laatste vier cijfers van een creditcardnummer opgeslagen. We raden u aan zo min mogelijk creditcardgegevens op uw site op te slaan.

en: Credit Card Security
nl: Krediet kaart beveiliging

en: Other - exclude country field
nl: Overige - exclusief landenveld

en: International
nl: Internationaal

en: Address Type
nl: Adres Type

en: That credit card is expired
nl: Deze creditkaart is verlopen

en: That credit card number is invalid
nl: De creditkaart nummer is ongeldig

en: This value is invalid
nl: Deze waarde is niet geldig

en: Draft status
nl: Ontwerpstatus

en: CVC
nl: CVC-nummer

en: Expiration Year
nl: Vervaljaar

en: Expiration Month
nl: Vervalmaand

en: Zip/Postal
nl: Zip/Postcode

en: State/Province
nl: Staat/Provincie

en: City
nl: Stad

en: Country
nl: Land

en: Line 2
nl: Lijn 2

en: Line 1
nl: Lijn 1

en: Show image
nl: Toon image

en: Parent entry ID
nl: ID hoofdingave

en: Date of entry submission
nl: Datum van de ingegeven inschrijving

en: No Entries Message
nl: Geen entry berichten

en: User Role
nl: Gebruikersrol

en: Select a taxonomy on the Form Actions tab of the Form Settings page
nl: Selecteer een taxonomie in het tabblad Formulieracties op de Formulierinstellingspagina

en: There are no matching fields. Please check your formresults shortcode to make sure you are using the correct form and field IDs.
nl: Er zijn geen overeenkomende velden. Controleer uw shortcode van uw formulierresultaten en zorg ervoor dat u de juiste formulier- en veld-ID's gebruikt.

en: Form Entries
nl: Formulier ingaven

en: Load Options From
nl: Laad opties van

en: It is recommended to check this box if you include a <table> tag in the Before Content box. If you are editing a view and notice the visual tab is selected and your table HTML is missing, you can switch to the HTML tab, go up to your url in your browser and hit enter to reload the page. As long as the settings have not been saved, your old HTML will be back to way it was before loading it in the visual tab.
nl: Het is raadzaam om dit vakje aan te vinken als u een <table> -label in het voor inhoud vak. Als u een weergave bewerkt en ziet dat het visuele tabblad is geselecteerd en uw tabel-HTML ontbreekt, kunt u overschakelen naar het HTML-tabblad, omhoog gaan naar uw URL in uw browser en op enter drukken om de pagina opnieuw te laden. Zolang de instellingen niet zijn opgeslagen, is uw oude HTML terug in de staat waarin deze zich bevond voordat deze in het visuele tabblad werd geladen.

en: Copy this form to other blogs when Formidable Forms is activated
nl: Kopieer dit formulier naar andere blogs wanneer Formidable Forms is geactiveerd

en: No taxonomies available
nl: Geen taxonomieën beschikbaar

en: Narrow down which entries will be used. The Unique options uses SQL GROUP BY to make sure only one entry is shown for each value in the selected field(s).
nl: Bepaal welke items worden gebruikt. De Unieke opties gebruiken SQL GROUP BY om ervoor te zorgen dat slechts één item wordt weergegeven voor elke waarde in het geselecteerde veld / de geselecteerde velden.

en: A Formidable Forms update is available, but your license is invalid.
nl: Er is een update van Formidable Forms beschikbaar, maar uw licentie is vervallen.

en: You must include a field id or key in your graph shortcode.
nl: U moet een veld-ID of -sleutel opnemen in uw grafische shortcode.

en: Include draft entries
nl: Inclusief conceptvermeldingen

en: Label on first option in the dropdown
nl: Label op de eerste optie in de vervolgkeuzelijst

en: Add HTML classes
nl: Voeg HTML classes toe

en: Entry key
nl: Entry sleutel

en: Identify the entry by
nl: Identificeer de entry door

en: The entry in the back-end
nl: De entry in de back -end

en: An anchor on the page with id="[key]"
nl: Een anker op de pagina met id = "[key]"

en: A page
nl: Een pagina

en: Send users to
nl: Verstuur gebruikers naar

en: Delete confirmation message
nl: Verwijder de bevestigings boodschap

en: Delete link label
nl: Verwijder link label

en: View only
nl: Alleen bekijken

en: Edit if allowed
nl: Bewerken indien toegelaten

en: Link action
nl: Link actie

en: The ID of the page to link to
nl: De ID van de pagina waarnaar u wilt linken

en: Include all entries
nl: Alle vermeldingen opnemen

en: Only include the entries the current user created
nl: Neem alleen de vermeldingen op die de huidige gebruiker heeft gemaakt

en: Expanding archive
nl: Archief uitbreiden

en: Drop down
nl: Dorpdown veld

en: Display format
nl: Weergaveformaat

en: Field ID/key for labels
nl: Veld ID / sleutel voor labels

en: Display a List of Entries
nl: Een lijst met vermeldingen weergeven

en: List of Entries
nl: Lijst met vermeldingen

en: Pending
nl: In afwachting

en: this action if
nl: deze actie indien

en: Don't do
nl: Niet doen

en: Do
nl: doen

en: user if
nl: gebruiker indien

en: Don't register
nl: Niet registreren

en: Register
nl: Registreer

en: this post if
nl: Dit bericht indien

en: Don't create
nl: Niet aanmaken

en: For Each
nl: Voor elk

en: The captcha is missing from this form
nl: De captcha is ontbreekt voor dit formulier

en: Users Submitted
nl: Ingeleverd door de gebruiker

en: Allow front-end editing of entries
nl: Frontend bewerken van items toestaan

en: Determine who can see, submit, and edit form entries.
nl: Bepaal wie formuliervermeldingen kan zien, verzenden en bewerken.

en: Saved Draft
nl: opgeslagen concept

en: On Update
nl: bij update

en: Center
nl: Centreren

en: Submit Button Alignment
nl: Verzend knop uitlijning

en: Previous Button Text
nl: Tekst knop Vorige

en: Confirm
nl: Bevestig

en: Before Heading
nl: Boven heading

en: After Heading
nl: Na heading

en: Icon Position
nl: Pictogram positie

en: Icons
nl: Pictogrammen

en: bottom
nl: bodem

en: Border Position
nl: Randpositie

en: Top Margin
nl: Bovenmarge

en: Repeatable Section
nl: Herhaalbare secties

en: Collapsible Section
nl: Inklapbare sectie

en: default
nl: standaard

en: Show Page Content
nl: Toon pagina-inhoud

en: Show Message
nl: Toon bericht

en: Create Post
nl: Maak bericht

en: Parent Entry ID
nl: Bovenliggende inzending ID

en: New Style
nl: Nieuwe stijl

en: Collapsible
nl: Inklapbare

en: Date Fields
nl: Datumvelden

en: Section Fields
nl: Sectievelden

en: Styles
nl: Stijlen

en: Type
nl: Soort

en: (no label)
nl: (geen label)

en: Current User
nl: Huidige gebruiker

en: Never
nl: Nooit

en: End Repeat
nl: Beëindig herhaling

en: No repeating events
nl: Geen herhalende gebeurtenissen

en: Repeat
nl: Herhaal

en: Event Date
nl: Datum gebeurtenis

en: Is Draft
nl: Is concept

en: &mdash; Select &mdash;
nl: &mdash; Selecteer &mdash;

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: (no title)
nl: (geen titel)

en: Description
nl: Beschijving

en: Name
nl: Naam

en: Update Button
nl: Knop bijwerken

en: Edit Message
nl: Bewerk melding

en: Visibility
nl: Zichtbaarheid

en: updated at
nl: bijgewerkt op

en: last updated
nl: laatst bijgewerkt

en: Importing CSV
nl: Importeer CSV

en: Even/Odd
nl: Even/oneven

en: updated by
nl: bijgewerkt door

en: Increment
nl: Verhoog

en: # Format
nl: # Formaat

en: Entry Count
nl: Inzendingsaantal

en: CSV cannot be opened.
nl: CSV kan niet worden geopend

en: Draft was Successfully Updated
nl: Concept is bijgewerkt

en: Draft was Successfully Created
nl: Concept is aangemaakt

en: Oops!
nl: Oeps!

en: Views
nl: Weergaven

en: Update Button Text
nl: Tekst voor bijwerk button

en: Allow logged-in users to save drafts
nl: Ingelogde gebruikers toestaan om concepten op te slaan

en: Your draft has been saved.
nl: Jouw concept is opgeslagen.

en: Save Draft
nl: Concept opslaan

en: Draft
nl: Concept

en: Add
nl: Toevoegen

en: Next
nl: Verder

en: Previous
nl: Vorige

en: Button Label
nl: Knop label

en: Your License Key was invalid
nl: Jouw licentie sleutel is ongeldig

en: An update is available, but your license is %s.
nl: Een update is beschikbaar, maar jouw licentie is %s.

en: invalid
nl: ongeldig

en: expired
nl: verlopen

en: Please enter a license number
nl: Voer een licentienummer in

en: Save License
nl: Licentie opslaan

en: Use this license to enable Formidable Pro site-wide
nl: Gebruik deze licentie om Formidable Pro voor de hele website te activeren

en: Your Formidable Pro License was Invalid
nl: Jouw Formidable Pro licentie is ongeldig

en: Logged-out Users
nl: Uitgelogde gebruikers

en: Everyone
nl: Iedereen

en: Submit this form with AJAX
nl: Verzend dit formulier met AJAX

en: not like
nl: niet zoals

en: Import/Export
nl: Importeer/Exporteer

en: Keep JS
nl: JS behouden

en: Remove HTML
nl: Verwijder HTML

en: Remove Links
nl: Verwijder links

en: this notification if
nl: deze melding als

en: Send
nl: Verzenden

en: Remove
nl: Verwijder

en: Anything
nl: Iets

en: Filter Entries
nl: Filter inzendingen

en: Field From Entry
nl: Veld van inzending

en: Creation Date
nl: Aanmaak datum

en: Image Name
nl: Afbeeldingsnaam

en: Image ID
nl: Afbeelding ID

en: Resend Email Notifications
nl: E-mailmelding opnieuw sturen

en: Display Name
nl: Naam

en: Last Name
nl: Achternaam

en: First Name
nl: Voornaam

en: Time Ago
nl: Geleden

en: More Text
nl: Meer tekst

en: Truncate
nl: Afkorten

en: Sanitize URL
nl: URL opschonen

en: Sanitize
nl: Opschonen

en: Clickable Links
nl: Klikbare link

en: Less Than
nl: Kleiner dan

en: Greater Than
nl: Groter dan

en: Is Not Like
nl: Is niet zoals

en: Is Like
nl: Is zoals

en: Does Not Equal
nl: Niet gelijk aan

en: Equals
nl: Gelijk aan

en: Edit Entry Link
nl: Bewerk bericht link

en: Cookie Expiration
nl: Verloop cookie

en: Create New Dropdown Field
nl: Nieuw uitklap veld

en: A New Checkbox Field
nl: Nieuw checkbox veld

en: hours
nl: uren

en: Copied from Post
nl: Gekopieerd van bericht

en: Create Entry in Form
nl: Inzending aanmaken in formulier

en: There was an error deleting that entry
nl: Er is een fout opgetreden bij het verwijderen van deze inzending

en: Default
nl: Standaard

en: Use separate values
nl: Gebruik verschillende waarden

en: Saved Value
nl: Bewaarde waarde

en: no one
nl: niemand

en: Site Name
nl: Site naam

en: Specify allowed types
nl: Specificeer toegestane formaten

en: Allowed file types
nl: Toegestane bestandsformaten

en: No multi-day events
nl: Geen meerdaagse evenementen

en: Your entry was successfully deleted
nl: Je inzending is met succces verwijderd

en: Use this menu name site-wide
nl: Gebruik deze menunaam voor de gehele site

en: Export to CSV
nl: Exporteer naar CSV

en: No form was found
nl: Geen formulier gevonden

en: Select a report to view.
nl: Selecteer een overzicht om te bekijken

en: Go
nl: Ga

en: Select a form for your new entry.
nl: Kies een formulier voor je nieuwe inzending

en: All Fields are required
nl: Alle velden zijn verplicht

en: Redirect to URL
nl: Redirect naar URL

en: Taxonomies/Categories
nl: Taxonomieën/Categorieën

en: Automatically Publish
nl: Automatisch publiceren

en: Create Draft
nl: Maak een klad/proef

en: Automatically Generate from Post Title
nl: Genereer automatisch van de bericht(post)titel

en: Post Password
nl: Bericht  wachtwoord

en: To setup a new custom post type, install and setup a plugin like 'Custom Post Type UI', then return to this page to select your new custom post type.
nl: Om nieuwe aangepaste berichttypen te maken kun je het beste een plug-in installeren als b.v. 'Custom Post Type UI' . Keer daarna terug naar deze pagina om je nieuwe aangepaste berichttype te selecteren

en: Change the format of the date used in the date field.
nl: Verander het formaat van de datum gebruikt in het datumveld

en: This data is dynamic on change
nl: Deze gegevens zijn dynamisch bij verandering

en: Check All
nl: Kies Alles

en: NOTE: if the parent is excluded, child categories will be automatically excluded.
nl: NOOT: als de hoofdcategorie is uitgesloten dan zijn de child categorieën aotomatisch ook uitgesloten

en: of the following match
nl: van het volgende klopt

en: all
nl: alles

en: any
nl: één

en: Hide
nl: Verberg

en: Show
nl: Toon

en: Conditional Logic
nl: Conditionele logica

en: Insert Form
nl: Formulier invoegen

en: Year Range
nl: Jaar reeks

en: Select Form
nl: Kies Formulier

en: Post
nl: Bericht

en: less than or equal to
nl: minder of gelijk aan

en: greater than or equal to
nl: groter of gelijk aan

en: Entry update date
nl: Inzending bijgewerkt op

en: Fields
nl: Velden

en: Dropdown
nl: Uitklapbaar

en: Checkboxes
nl: Meerkeuze

en: Single Line Text
nl: Tekstregel

en: Updated by
nl: Bijgewert door

en: Updated at
nl: Bijgewerkt op

en: Created by
nl: Aangemaakt door

en: Import Into Form
nl: Importeer in het formulier

en: CSV Delimiter
nl: CSV scheidingsteken

en: View all posts filed under %s
nl: Bekijk alle berichten onder %s

en: United States
nl: Verenigde Staten

en: Bottom Margin
nl: Marge van de onderkant

en: Replace 'whatever' with the parameter name. In url.com?product=form, the variable is 'product'. You would use [get param=product] in your field.
nl: Vervang  'whatever' met de parameter naam. In url.com?product=form, de variable is 'product'. Gebruik je [get param=product] in je veld.

en: Custom Fields
nl: Aangepaste velden

en: Author Email
nl: Auteur E-mail

en: Post Content
nl: Bericht inhoud

en: Logged-in Users
nl: ingelogde gebruikers

en: Exclude options
nl: Opties uitsluiten

en: Post Status
nl: Status van bericht

en: Post Date
nl: Post datum

en: Excerpt
nl: Uittreksel

en: Comment/Note
nl: Reactie/Opmerking

en: Add Note/Comment
nl: Opmerking/reactie toevoegen

en: Comments/Notes
nl: Reacties/opmerkingen

en: Default Email Message
nl: Standaard e-mailbericht

en: Created at
nl: Gemaakt op

en: Add New Entry
nl: Voeg nieuw item toe

en: Add New
nl: Nieuwe toevoegen

en: Your submission was successfully saved.
nl: Je bijdrage is met succes opgeslagen

en: This field is invalid
nl: Dit veld is onjuist ingevuld

en: is invalid
nl: is ongeldig

en: Post Type
nl: Bericht type

en: Uploading Files. Please Wait.
nl: Aan het uploaden. Even geduld svp.

en: No Categories
nl: Geen Categorieën

en: None
nl: Geen

en: Import
nl: Importeren

en: Another field with a description
nl: Nog een veld met een omschrijving

en: Text Area
nl: Tekst gebied

en: Check Boxes
nl: Meerkeuze

en: Option 2
nl: Optie 2

en: Option 1
nl: Optie 1

en: Radio Buttons
nl: Keuzerondjes

en: Median
nl: Mediaan

en: Average
nl: Gemiddeld

en: Total
nl: Totaal

en: Go to Report
nl: Ga naar verslag

en: Page Size
nl: Pagina grootte

en: Limit
nl: Limiet

en: Order
nl: Volgorde

en: Advanced
nl: geavanceerde opties

en: optional
nl: optioneel

en: Calendar &mdash; insert entries into a calendar
nl: Kalender &mdash; gebruik de inzendingen in een kalender

en: Both (Dynamic) &mdash; list the entries that will link to a single entry page
nl: Both (Dynamic) &mdash;laat de ingevulde gegevens zien die moeten linken naar een afzonderlijke gegevens pagina

en: Single Entry &mdash; display one entry
nl: Enkelvoudige inzending &mdash; laat één inzending zien

en: All Entries &mdash; list all entries in the specified form
nl: Alle inzendingen &mdash; lijst van alle inzendingen in het gekozen formulier

en: This is not displayed anywhere, but is just for your reference. (optional)
nl: Dit is nergens te zien, het is alleen voor je eigen informatie ( optioneel)

en: Post Title
nl: Bericht Titel

en: BG Color
nl: Achtergrond<br>kleur

en: Height
nl: Hoogte

en: Text
nl: Tekst

en: BG color
nl: Achtergrond<br>kleur

en: Width
nl: Breedte

en: Size
nl: Grootte

en: Weight
nl: Dikte

en: right
nl: rechts

en: left
nl: links

en: Entry Limit (leave blank to list all)
nl: inzendingen Limiet ( laat leeg om alles te gebruiken )

en: Show Entries Beneath Categories
nl: Laat de inzendingen onde de categoriën zien

en: Show Only Category Name
nl: laat alleen de categorienaam zien

en: Show Entry Counts
nl: Laat het aantal inzendingen zien

en: Category Field
nl: Categorie veld

en: List Entries by Category
nl: Toon inzendingen per categorie

en: Title Field
nl: Titel veld

en: Title
nl: Titel

en: Formidable Entries List
nl: Lijst met Formidable inzendingen

en: Display a list of Formidable entries
nl: Laat een lijst met formidable inzendingen zien

en: Thickness
nl: dikte

en: double
nl: dubbel

en: dashed
nl: onderstreept

en: dotted
nl: gestippeld

en: solid
nl: vast

en: Style
nl: Stijl

en: Padding
nl: Opvulling

en: Color
nl: Kleur

en: Border
nl: Rand

en: Date Format
nl: Datumnotatie

en: If you have manually created an accordion form, be sure to include the javascript for it.
nl: Als je handmatig een accordion formulier hebt aangemaakt, vergeet dan niet het javascript erin te verwerken

en: Include accordion javascript
nl: Accordion javascript insluiten

en: The message seen when a user attempts to submit a form for a second time if submissions are limited.
nl: Het bericht dat gebruikers te zien krijgen als ze voor de 2e keer een formulier met gelimiteerde inzendingen proberen te verzenden

en: Previously Submitted Message
nl: Vorige toegevoegde bericht

en: A variable from the URL or value posted from previous page.
nl: Een variabele uit de URL of de waarde ge-POST vanuit een vorige pagina.

en: Saved Cookie
nl: Opgeslagen Cookie

en: Logged-in User
nl: Ingelogde gebruiker

en: Use Content from Page
nl: Gebruik inhoud van pagina

en: These buttons are for illustrative purposes only. They will be functional in your form.
nl: Deze knoppen zijn bedoeld als voorbeeld. Ze zijn functioneel in je formulier

en: Range
nl: Reeks

en: Calendar Localization
nl: Kalender plaatselijk maken

en: Are you sure you want to delete that entry?
nl: Weet je zeker dat je deze inzending wilt verwijderen?

en: Edit Entry
nl: Bewerk de inzending

en: less than
nl: minder dan

en: greater than
nl: groter dan

en: Date options: 'NOW' or a date in yyyy-mm-dd format.
nl: Datum opties: 'NOW' of een datum in jjjj-mm-dd formaat.

en: Truncate text with a link to view more. If using Both (dynamic), the link goes to the detail page. Otherwise, it will show in-place.
nl: Kap de tekst af met een link naar 'lees meer'. Bij het gebruik van Beide (dynamisch), gaat de link naar de detail-pagina. In het andere geval wordt de tekst op de pagina zelf getoond.

en: Replaces all HTML entities with a URL safe string.
nl: Vervangt alle HTML entiteiten door een veilige URL tekenreeks.

en: Replaces spaces with dashes and lowercases all. Use if adding an HTML class or ID
nl: Vervangt spaties door streepjes en maakt alles kleine letters. Gebruik dit bij het toevoegen van een HTML klasse of een ID

en: The number of entries to show per page. Leave blank to not use pagination.
nl: Het aantal inzendingen te vertonen per pagina. laat leeg als je alles op 1 pagina wilt houden

en: If you don’t want all your entries displayed, you can insert the number limit here. Leave blank if you’d like all entries shown.
nl: Als je niet al je inzendingen wilt vertonen, kun je hier een limiet opgeven. Leeg laten om alle inzendingen te laten zien.

en: Descending
nl: Aflopend

en: Ascending
nl: Oplopend

en: Random
nl: Willekeurig

en: Parameter Value
nl: Parameterwaarde

en: Example: If parameter name is 'contact', the url would be like %1$s/selected-page?contact=2. If this entry is linked to a post, the post permalink will be used instead.
nl: Bijvoorbeeld: als de parameternaam is 'contact', dan zou de url er uit zien als %1$s/selected-page?contact=2. Als dit item aan een post gelinkt is, dan wordt de permalink van de post in plaats hiervan gebruikt.

en: Detail Link
nl: Detail link

en: The HTML for the entry on the dynamic page. This content will NOT be repeated, and will only show when the %1$s is clicked.
nl: De HTML code voor het item op de dynamische pagina. Deze inhoud wordt NIET herhaald, en wordt alleen getoond wanneer %1$s wordt aangeklikt.

en: Dynamic Content
nl: Dynamische inhoud

en: This content will not be repeated. This would be a good place to close any HTML tags from the Before Content field.
nl: Deze inhoud wordt niet herhaald. Dit zou een goede plaats zijn om de HTLM labels die in het 'Voor de inhoud' veld zijn gedefinieerd te sluiten.

en: After Content
nl: Na de inhoud

en: This content will not be repeated. This would be a good place to put any HTML table tags.
nl: Deze inhoud wordt niet herhaald. Dit zou een goede plaats zijn om HTML tabel-labels toe te voegen.

en: Before Content
nl: Voor de inhoud

en: Use Entries from Form
nl: Gebruik ingevulde gegevens van formulier

en: Entry creation date
nl: Datum aanmaken inzending

en: Save to get ID
nl: Bewaar om het ID te verkrijgen

en: You have already submitted that form
nl: Je hebt dit formulier al ingezonden

en: Page
nl: Pagina

en: User ID
nl: Gebruikers-ID

en: Add a rotating 'even' or 'odd' class
nl: Voeg een wisselende 'even' en 'oneven' klasse toe

en: Link to view single page if showing dynamic entries
nl: Link naar enkelvoudige pagina als er dynamische inzendingen worden getoond

en: Admin link to edit the entry
nl: Beheerders link om de inzending te kunnen bewerken

en: Full Size
nl: Volledig formaat

en: Large
nl: Groot

en: Form Fields
nl: Formulier velden

en: Entry ID
nl: Inzendings ID

en: Select a value to insert into the box below
nl: Selecteer een waarde om in het onderstaande vakje toe te voegen

en: Edit Uploaded File
nl: Bewerk geupload bestand

en: Search
nl: Zoeken

en: Post ID
nl: Bericht ID

en: User Meta
nl: Gebruikers meta

en: Current Time
nl: Huidige tijd

en: Current Date
nl: Huidige datum

en: No entries were specified
nl: Geen bijdragen gespecificeerd

en: There was a problem duplicating that entry
nl: Er is een probllem opgetreden bij het kopiëren van de inzending

en: Entry was Successfully Duplicated
nl: De bijdrage is met succes gekopieerd

en: No Entries Found
nl: Geen bijdragen gevonden

en: Formidable Tag
nl: Formidable label

en: Formidable Tags
nl: Formidable labels

en: The message seen when a user who is not logged-in views a form only logged-in users can submit.
nl: Het bericht dat een gebruiker te zien krijgt die niet is ingelogd als hij een formulier wil bekijken voor ingelogde gebruikers

en: Login Message
nl: Login bericht

en: The styling for the date field calendar. Some users may be using this css on pages other than just the ones that include a date field.
nl: De opmaak voor de datumveld kalender. Sommige gebruikers willen deze css misschien gebruiken op andere pagina's dan die met de datumvelden

en: Include the jQuery CSS on ALL pages
nl: Voeg de jQuery CSS toe aan alle pagina's

en: Create
nl: Publiceren

en: Duplicate
nl: Kopieer

en: Reports
nl: Overzichten

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Edit
nl: Bewerken

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Update
nl: Bijwerken

en: View
nl: bekijken

en: Key
nl: Sleutel

en: Entry Key
nl: Inzendings sleutel

en: Email
nl: Email adres

en: Submit
nl: Verzenden

en: IP Address
nl: IP Adres
