Formidable Forms - en to nl_NL translation catalogue (660 entries)

en: %1$s Entry | %1$s Entries
nl_NL[0]: %1$s item
nl_NL[1]: %1$s items

en: %1$s Field | %1$s Fields
nl_NL[0]: %1$s veld
nl_NL[1]: %1$s velden

en: %1$s Form | %1$s Forms
nl_NL[0]: %1$s formulier
nl_NL[1]: %1$s Formulieren

en: %1$s Form Action | %1$s Form Actions
nl_NL[0]: %1$s Formulieractie
nl_NL[1]: %1$s Formulieracties

en: %1$s Form submitted on %2$s
nl_NL: Formulier %1$s verzonden via %2$s

en: %1$s Post | %1$s Posts
nl_NL[0]: %1$s bericht
nl_NL[1]: %1$s berichten

en: %1$s Style | %1$s Styles
nl_NL[0]: %1$s Stijl
nl_NL[1]: %1$s Stijlen

en: %1$s Term | %1$s Terms
nl_NL[0]: %1$s Term
nl_NL[1]: %1$s Termen

en: %1$s View | %1$s Views
nl_NL[0]: %1$s vertoning
nl_NL[1]: %1$s vertoningen

en: %1$sClick here%2$s if you are not automatically redirected.
nl_NL: %1$sClick hier%2$s voor het geval u niet automatisch wordt doorgeleid.

en: %s is invalid
nl_NL: %s is ongeldig

en: (Blank)
nl_NL: (Blanco)

en: (default template)
nl_NL: (standaard sjabloon)

en: (no label)
nl_NL: (geen label)

en: (no title)
nl_NL: (geen titel)

en: (template)
nl_NL: (sjabloon)

en: 1. Name your form
nl_NL: 1. Geef je formulier een naam

en: 2 Col Options
nl_NL: 2 kol opties

en: 3 Col Options
nl_NL: 3 kol opties

en: 3. Save your form
nl_NL: 3. Bewaar je formulier

en: 4 Col Options
nl_NL: 4 kol opties

en: 65 or Above
nl_NL: 65 of ouder

en: A field with a description
nl_NL: Een veld met een beschrijving

en: Abnormal HTML characters prevented your form from saving correctly
nl_NL: Ongewone HTML-karakters voorkomen dat het formulier op de juiste manier wordt bewaard

en: Access this Settings Page
nl_NL: Instellingen pagina

en: Action ID: %1$s
nl_NL: Actie ID: %1$s

en: Action Triggers
nl_NL: Actie Triggers

en: Activate
nl_NL: Activeer

en: Active
nl_NL: Actief

en: Active state will be seen when the field is clicked
nl_NL: Status is zichtbaar wanneer op het veld wordt geklikt

en: Add "Other"
nl_NL: "Andere" toevoegen

en: Add CC addresses separated by a ",".  FORMAT: Name <name@email.com> or name@email.com.
nl_NL: Voeg CC adressen toe gescheiden met een ",".  FORMAT: Naam <naam@email.com> of naam@email.com.

en: Add Entries from Admin Area
nl_NL: Inzendingen toevoegen vanuit het beheergedeelte

en: Add Fields Here
nl_NL: Voeg hier de velden toe

en: Add New
nl_NL: Nieuwe toevoegen

en: Add New Action
nl_NL: Nieuwe actie toevoegen

en: Add Option
nl_NL: Optie toevoegen

en: Add a CSS class to the field container. Use our predefined classes to align multiple fields in single row.
nl_NL: Voeg een CSS klasse aan de veld-container toe. Gebruik onze voorgedefineerde klassen om verscheidene velden in een enkele rij op te nemen.

en: Add class name if field has an error on form submit
nl_NL: Voed de "class" naam toe als het veld een fout geeft bij het verzenden van het formulier

en: Add class name if field is required
nl_NL: Voeg een klassenaam toe als het veld verplicht is

en: Add/Edit Forms and Templates
nl_NL: Toevoegen en bewerken

en: Add/Edit Views
nl_NL: Voeg toe / bewerk vertoning

en: Advanced
nl_NL: geavanceerde opties

en: After Fields
nl_NL: Na de velden

en: Age
nl_NL: Leeftijd

en: Agree
nl_NL: Mee eens

en: Agreement
nl_NL: Overeenstemming

en: Albania
nl_NL: Albanië

en: Albanian
nl_NL: Albanees

en: Algeria
nl_NL: Algerije

en: Align
nl_NL: Uitlijnen

en: Alignment
nl_NL: Uitlijning

en: Always use default
nl_NL: Altijd gebruik standaard

en: American Samoa
nl_NL: Amerikaans Samoa

en: Another field with a description
nl_NL: Nog een veld met een omschrijving

en: Antigua and Barbuda
nl_NL: Antigua en Barbuda

en: Append IP Address, Browser, and Referring URL to message
nl_NL: Voeg het IP adres, de browser en de verwijzende URL toe aan het bericht

en: Arabic
nl_NL: Arabisch

en: Are you sure you want to do this? Clicking OK will delete all forms, form data, and all other Formidable data. There is no Undo.
nl_NL: Weet je zeker dat je dit wilt doen? Als je op OK klikt verwijder je alle formulieren, de ingevulde data en alle andere Formidable data. Je kunt dit niet ongedaan maken!

en: Are you sure?
nl_NL: Weet je het zeker?

en: Argentina
nl_NL: Argentinië

en: Armenia
nl_NL: Armenië

en: Armenian
nl_NL: Armeens

en: Assigned Style Templates
nl_NL: Toegewezen Stijltemplates

en: Australia
nl_NL: Australië

en: Austria
nl_NL: Oostenrijk

en: Automatic Width for drop-down fields
nl_NL: Automatische breedte voor drop-down velden

en: Azerbaijani
nl_NL: Azerbeidzjaanse

en: BG Image
nl_NL: Achtergrond foto

en: BG color
nl_NL: Achtergrond<br>kleur

en: Background
nl_NL: Achtergrond

en: Bahrain
nl_NL: Bahrein

en: Before Fields
nl_NL: Voor de velden

en: Belarus
nl_NL: Wit_Rusland

en: Belgium
nl_NL: België

en: Bhutan
nl_NL: Boetan

en: Blank Field
nl_NL: Leeg veld

en: Border
nl_NL: Rand

en: Bosnia and Herzegovina
nl_NL: Bosnië en Herzegovina

en: Bosnian
nl_NL: Bosnisch

en: Brazil
nl_NL: Brazilië

en: Browsers that support the HTML5 number field require a number range to determine the numbers seen when clicking the arrows next to the field.
nl_NL: Browsers die het HTML 5 nummer veld ondersteunen vereisen een nummerreeks om de nummers te bepalen welke worden getoond als de pijlen naast het veld worden aangeklikt.

en: Build
nl_NL: Bewerken

en: Bulgaria
nl_NL: Bulgarije

en: Bulgarian
nl_NL: Bulgaarse

en: Bulk Edit Options
nl_NL: Bulk-edit opties

en: Button Hook
nl_NL: Knop hook

en: Button Label
nl_NL: Knop label

en: Buttons
nl_NL: Knoppen

en: C&ocirc;te d'Ivoire
nl_NL: Ivoorkust

en: CSS layout classes
nl_NL: CSS layout klassen

en: Cameroon
nl_NL: Kameroen

en: Cancel
nl_NL: Annuleren

en: Cape Verde
nl_NL: Kaap Verdië

en: Catalan
nl_NL: Catalaans

en: Cayman Islands
nl_NL: Kaaiman Eilanden

en: Central African Republic
nl_NL: Centraal Afrikaanse Republiek

en: Chad
nl_NL: Tsjaad

en: Check Box
nl_NL: Meerkeuze

en: Check Box & Radio Fields
nl_NL: Checkbox & Radiovelden

en: Check Boxes
nl_NL: Meerkeuze

en: Checkboxes
nl_NL: Meerkeuze

en: Chile
nl_NL: Chili

en: Chinese Hong Kong
nl_NL: Chinees Hong Kong

en: Chinese Simplified
nl_NL: Eenvoudig Chinees

en: Chinese Traditional
nl_NL: Trditioneel Chinees

en: Choose a Formidable XML file
nl_NL: Selecteer een Formidable XML bestand

en: Choose what will happen after the user submits this form.
nl_NL: Kies wat er gebeurt wanneer een gebruiker een formulier verzendt.

en: Click
nl_NL: Klik

en: Click a button below to insert sample logic into your view
nl_NL: Klik hieronder op een knop om de voorbeeld logica in te voegen

en: Click an action to add it to this form
nl_NL: Klik op een actie om deze toe te voegen aan dit formulier

en: Click here
nl_NL: Klik hier

en: Click to toggle
nl_NL: Klik om te wisselen

en: Close panel
nl_NL: Sluit paneel

en: Collect Payment
nl_NL: Ontvang betaling

en: Color
nl_NL: Kleur

en: Column separation
nl_NL: Kolomscheiding

en: Comment
nl_NL: Reacties

en: Comment Date
nl_NL: Reactie datum

en: Comment User
nl_NL: Reactie gebruiker

en: Comoros
nl_NL: Comoren

en: Conditional text here
nl_NL: Conditionele tekst hier

en: Conditionals
nl_NL: Condities

en: Confirm Password
nl_NL: Wachtwoord bevestigen

en: Confirmation
nl_NL: Bevestiging

en: Content
nl_NL: Inhoud

en: Corners
nl_NL: Hoeken

en: Countries
nl_NL: Landen

en: Create
nl_NL: Publiceren

en: Create Form from Template
nl_NL: Maak een formulier via een sjabloon

en: Create Post
nl_NL: Maak bericht

en: Create Posts
nl_NL: Berichten maken

en: Create a New Style
nl_NL: Creëer een nieuwe stijl

en: Created By
nl_NL: Gemaakt door

en: Created by: %1$s
nl_NL: Gemaakt door: %1$s

en: Credit Card
nl_NL: Creditcard

en: Croatia
nl_NL: Kroatië

en: Croatian
nl_NL: Kroatisch

en: Custom
nl_NL: Aangepast

en: Custom CSS
nl_NL: Eigen CSS

en: Customization
nl_NL: Personalisatie

en: Customize HTML
nl_NL: HTML aanpassen

en: Czech
nl_NL: Tsjechisch

en: Czech Republic
nl_NL: Tsjechië

en: Danish
nl_NL: Deens

en: Dark
nl_NL: Donker

en: Data to Export
nl_NL: Gegevens om te exporteren

en: Date
nl_NL: Datum

en: Date Format
nl_NL: Datumnotatie

en: Default
nl_NL: Standaard

en: Default HTML
nl_NL: Standaard HTML

en: Default Messages
nl_NL: Standaard berichten

en: Default Msg
nl_NL: Standaardmelding

en: Default Plain
nl_NL: Standaard plat

en: Delete
nl_NL: Verwijderen

en: Delete Entries from Admin Area
nl_NL: Verwijder inzendingen vanuit de Admin omgeving

en: Delete Entry Link
nl_NL: Verwijder link naar het item

en: Delete Field
nl_NL: Verwijder veld

en: Delete Forms and Templates
nl_NL: Verwijderen formulieren en sjablonen

en: Delete Permanently
nl_NL: Verwijder definitief

en: Delete Style
nl_NL: Verwijder Stijl

en: Denmark
nl_NL: Denemarken

en: Direction
nl_NL: Richting

en: Disable submit button styling
nl_NL: Schakel de Styling van de verzendknop uit

en: Disagree
nl_NL: Niet mee eens

en: Display a Formidable Form
nl_NL: Toon een formidable formulier

en: Display form description
nl_NL: Laat de omschrijving van het formulier zien

en: Display form title
nl_NL: Laat de titel van het formulier zien

en: Do not store entries submitted from this form
nl_NL: Bewaar niet de ingediende data van dit formulier

en: Do not use Formidable styling
nl_NL: Gebruik niet de Formidable Stijlen

en: Documentation on Entries
nl_NL: Documentatie voor Inzendingen

en: Dominican Republic
nl_NL: Dominicaanse Republiek

en: Draft
nl_NL: Concept

en: Drafts
nl_NL: Concepten

en: Drop-down Select
nl_NL: Drop-down keuze

en: Dropdown
nl_NL: Uitklapbaar

en: Duplicate Field
nl_NL: Kopieer veld

en: Duplicate Section
nl_NL: Dupliceer sectie

en: Dutch
nl_NL: Nederlands

en: East Timor
nl_NL: Oost Timor

en: Edit
nl_NL: Bewerken

en: Edit Entries from Admin Area
nl_NL: Bewerk inzendingen vanuit de admin omgeving

en: Edit Style
nl_NL: Bewerk Stijl

en: Edit Styles
nl_NL: Bewerk stijlen

en: Edit or add field options (one per line)
nl_NL: Wijzig of voeg optie velden toe ( één per regel)

en: Egypt
nl_NL: Egypte

en: Email
nl_NL: Email adres

en: Email Notification
nl_NL: E-mailmelding

en: Embed Form
nl_NL: Embed formulier

en: End Section
nl_NL: Einde sectie

en: English
nl_NL: Engels

en: English/UK
nl_NL: Engels / UK

en: English/Western
nl_NL: Engels/Westers

en: Enter style name here
nl_NL: Enter stijlnaam hier

en: Entries
nl_NL: Inzendingen

en: Entries were Successfully Destroyed
nl_NL: Inzendingen zijn met succes verwijderd

en: Entry
nl_NL: Inzending

en: Entry Details
nl_NL: Inzendingdetails

en: Entry ID
nl_NL: Inzendings ID

en: Entry Key
nl_NL: Inzendings sleutel

en: Entry Name
nl_NL: Naam Invoer

en: Entry created
nl_NL: Item aangemaakt

en: Entry creation date
nl_NL: Datum aanmaken inzending

en: Entry update date
nl_NL: Inzending bijgewerkt op

en: Entry updated
nl_NL: Item bijgewerkt

en: Entry was Successfully Destroyed
nl_NL: De bijdrage is met succes vernietigd

en: Equatorial Guinea
nl_NL: Equatoriaal Guinea

en: Error
nl_NL: Fout

en: Error Class
nl_NL: Fout Class

en: Estonia
nl_NL: Estland

en: Estonian
nl_NL: Estlands

en: Ethiopia
nl_NL: Ethiopië

en: Even Grid Row
nl_NL: Even rooster rij

en: Export
nl_NL: Exporteren

en: Export Format
nl_NL: Exporteer formaat

en: Export Selection
nl_NL: Exporteer selectie

en: Failed/Duplicate Entry
nl_NL: Mislukt/Dubbele toevoeging

en: Faroese
nl_NL: Faeröer

en: Farsi/Persian
nl_NL: Perzisch

en: Field Choices
nl_NL: Veldkeuzes

en: Field Colors
nl_NL: Veld kleuren

en: Field Description
nl_NL: Veld beschrijving

en: Field ID
nl_NL: Veld ID

en: Field Key
nl_NL: Veld Sleutel

en: Field Label
nl_NL: Veld label

en: Field Labels
nl_NL: Veldlabels

en: Field Name
nl_NL: Veld naam

en: Field Settings
nl_NL: Veld instellingen

en: Field Size
nl_NL: Veld formaat

en: Field Type
nl_NL: Veld type

en: Fields
nl_NL: Velden

en: Fields from your form
nl_NL: Velden van het formulier

en: File Upload
nl_NL: Bestandsupload

en: Finnish
nl_NL: Fins

en: First
nl_NL: Eerste

en: First Grid Row
nl_NL: Eerste rooster rij

en: Font Family
nl_NL: Lettertype familie

en: For more information:
nl_NL: Voor meer informatie:

en: Form
nl_NL: Formulier

en: Form Classes
nl_NL: Formulier Klassen

en: Form Description
nl_NL: Beschrijving Formulier

en: Form Key
nl_NL: Formulier sleutel

en: Form Messages
nl_NL: Formulier berichten

en: Form Name
nl_NL: Naam Formulier

en: Form Settings
nl_NL: Formulierinstellingen

en: Form template was Successfully Created
nl_NL: Het formulier sjabloon is aangemaakt

en: Form was Successfully Copied
nl_NL: Het formulier is met succes gekopieerd

en: Form was Successfully Updated
nl_NL: Het formulier is met succes bijgewerkt

en: Format
nl_NL: Formaat

en: Formidable Form
nl_NL: Formidable formulier

en: Formidable uses CSS3 border-radius for corner rounding, which is not currently supported by Internet Explorer.
nl_NL: Formidable gebruikt voor de straal van de ronde hoeken CSS3, dit momenteel nog niet ondersteund door Internet Explorer

en: Forms
nl_NL: Formulieren

en: France
nl_NL: Frankrijk

en: French
nl_NL: Frans

en: French Guiana
nl_NL: Frans Guyana

en: French Polynesia
nl_NL: Frans Polynesië

en: French/Swiss
nl_NL: Frans / Zwitsers

en: From
nl_NL: Van

en: General
nl_NL: Algemeen

en: German
nl_NL: Duits

en: Germany
nl_NL: Duitsland

en: Get Started
nl_NL: Starten

en: Global Settings
nl_NL: Globale instellingen

en: Greece
nl_NL: Griekenland

en: Greek
nl_NL: Grieks

en: Greenland
nl_NL: Groenland

en: Guinea-Bissau
nl_NL: Guinee-Bissau

en: HTML Tags
nl_NL: HTML tags

en: Hebrew
nl_NL: Hebreeuws

en: Height
nl_NL: Hoogte

en: Hidden (but leave the space)
nl_NL: Verborgen (maar neem we een spatie)

en: Hidden Field
nl_NL: Verborgen veld

en: Hide
nl_NL: Verberg

en: Hide Option Label
nl_NL: Verberg optie label

en: Hold down the CTRL/Command button to select multiple forms
nl_NL: Druk de CTRL/Command knop en selecteer verschillende velden

en: Hover
nl_NL: Zweven

en: Hungarian
nl_NL: Hongaars

en: Hungary
nl_NL: Hongarije

en: IP Address
nl_NL: IP Adres

en: Iceland
nl_NL: IJsland

en: Icelandic
nl_NL: IJslands

en: If your CSV special characters are not working correctly, try a different formatting option.
nl_NL: Als uw speciale tekens niet correct werken in de CSV, probeer dan een andere opmaak optie.

en: Import
nl_NL: Importeren

en: Import Complete
nl_NL: Importeren voltooid

en: Import/Export
nl_NL: Importeer/Exporteer

en: Importance
nl_NL: Belangrijkheid

en: Important
nl_NL: Belangrijk

en: Imported
nl_NL: Geïmporteerd

en: In Theme
nl_NL: In thema

en: Include the following in the export file
nl_NL: Voeg dit toe bij het exportbestand

en: Incorrect Field
nl_NL: Onjuist veld

en: Indicate required field with
nl_NL: Geef verplicht veld aan met

en: Indonesia
nl_NL: Indonesië

en: Indonesian
nl_NL: Indonesisch

en: Inline (left without a set width)
nl_NL: Op dezelfde regel (links zonder een zetting van de breedte)

en: Input Field
nl_NL: Invoer veld

en: Insert in a template
nl_NL: in een sjabloon invoegen

en: Insert into Post
nl_NL: Voeg toe in bericht

en: Insert on a page, post, or text widget
nl_NL: Invoegen op een pagina, een bericht of een tekst widget

en: Insert the format you would like to accept. Use a regular expression starting with ^ or an exact format like (999)999-9999.
nl_NL: Voer het gewenste acceptatie formaat in. Gebruik reguliere expressie startend met een ^ of een gelijk formaat zoals (999)999-9999.

en: Insert user information
nl_NL: Gebruikersinformatie invoeren

en: Installed
nl_NL: Geinstalleerd

en: Invalid Format
nl_NL: Ongeldig formaat

en: Iraq
nl_NL: Irak

en: Ireland
nl_NL: Ierland

en: Italian
nl_NL: Italiaans

en: Italy
nl_NL: Italië

en: Japanese
nl_NL: Japans

en: Jordan
nl_NL: Jordanië

en: Kazakhstan
nl_NL: Kazachstan

en: Key
nl_NL: Sleutel

en: Keys
nl_NL: Sleutels

en: Korean
nl_NL: Koreaans

en: Kuwait
nl_NL: Koeweit

en: Kyrgyzstan
nl_NL: Kirgizië

en: Label Position
nl_NL: Positie label

en: Last Updated
nl_NL: Laatst bijgewerkt

en: Latvia
nl_NL: Letland

en: Latvian
nl_NL: Lets

en: Layout
nl_NL: Opmaak

en: Lebanon
nl_NL: Libanon

en: Left
nl_NL: Links

en: Left to Right
nl_NL: Van links naar rechts

en: Libya
nl_NL: Libië

en: Light
nl_NL: Eenvoudig

en: Lithuania
nl_NL: Litouwen

en: Lithuanian
nl_NL: Litouws

en: Load Template
nl_NL: Laad template

en: Load and save form builder page with AJAX
nl_NL: Laad en bewaar de formulierbouwer-pagina met AJAX

en: Luxembourg
nl_NL: Luxemburg

en: Macedonia
nl_NL: Macedonië

en: Make default style
nl_NL: Maak standaard stijl

en: Make stuff happen in the background without a page refresh
nl_NL: Laad de veranderingen in de achtergrond zonder de pagina de verversen.

en: Malaysia
nl_NL: Maleisië

en: Malaysian
nl_NL: Maleisisch

en: Maldives
nl_NL: Maladiven

en: Manage Form Styles
nl_NL: Beheer formulierstijlen

en: Margin
nl_NL: Marge

en: Marshall Islands
nl_NL: Marshall Eilanden

en: Mauritania
nl_NL: Mauritanië

en: Max Width
nl_NL: Maximale breedte

en: Maximum size: %s
nl_NL: Maximale grootte: %s

en: Message
nl_NL: Bericht

en: Messages
nl_NL: Berichten

en: Micronesia
nl_NL: Micronesië

en: Miscellaneous
nl_NL: Overig

en: Moldova
nl_NL: Moldavië

en: Mongolia
nl_NL: Mongolië

en: Morocco
nl_NL: Marokko

en: Move Field
nl_NL: Verplaats field

en: Move to Trash
nl_NL: Verplaats naar prullenbak

en: Multiple Rows
nl_NL: Meerdere rijen

en: N/A
nl_NL: N.v.t.

en: Namibia
nl_NL: Namibië

en: Netherlands
nl_NL: Nederland

en: Neutral
nl_NL: Neutraal

en: New Option
nl_NL: Nieuwe Optie

en: New Style
nl_NL: Nieuwe stijl

en: New Zealand
nl_NL: Nieuw Zeeland

en: No Auto P
nl_NL: Geen automatische p

en: No Entries Found
nl_NL: Geen bijdragen gevonden

en: No Forms Found
nl_NL: Geen formulieren gevonden

en: No entries were specified
nl_NL: Geen bijdragen gespecificeerd

en: No forms were specified
nl_NL: Geen formulieren gespecificeerd

en: None
nl_NL: Geen

en: North Korea
nl_NL: Noord Korea

en: Northern Mariana Islands
nl_NL: Noordelijke Marianen

en: Norway
nl_NL: Norwegen

en: Norwegian
nl_NL: Noors

en: Not at all Important
nl_NL: Helemaal niet belangrijk

en: Note: If disabled, you may not see the change take effect until you make 2 more styling changes or click "Update Options".
nl_NL: Let op: indien uitgeschakeld kun je de veranderingen pas zien nadat je nog 2 stijlveranderingen hebt aangebracht, tenzij je op "Opties bijwerken" klikt.

en: Note: This field will not show in the form, but will link the user id to it as long as the user is logged in at the time of form submission.
nl_NL: Opm: Dit veld wordt niet getoond in het formulier, maar koppelt de gebruikers id eraan tenminste als de gebruiker is ingelogd op het moment van het verzenden van het formulier

en: Note: This field will not show in the form. Enter the value to be hidden.
nl_NL: Opm: Dit veld wordt niet getoond in het formulier. vul de te verbergen waarde in

en: Nothing was imported or updated
nl_NL: Er is niets geïmporteerd of bijgewerkt

en: Number
nl_NL: Nummer

en: Number Range
nl_NL: Nummerreeks

en: Odd Grid Row
nl_NL: Oneven rooster rij

en: On Blank Page
nl_NL: Op blanco pagina

en: On Submit
nl_NL: Bij inzending

en: Oops!
nl_NL: Oeps!

en: Oops, you didn't select a file.
nl_NL: Oeps, er is geen bestand geselecteerd.

en: Option 1
nl_NL: Optie 1

en: Option 2
nl_NL: Optie 2

en: Options
nl_NL: Opties

en: Or load fields from a template
nl_NL: Of laad velden van een template

en: Override theme styling
nl_NL: Overschrijf thema stijling

en: Overview
nl_NL: Overzicht

en: Padding
nl_NL: Opvulling

en: Page Break
nl_NL: Paginascheiding

en: Palestine
nl_NL: Palestina

en: Papua New Guinea
nl_NL: Papoea Nieuw Guinea

en: Parent Entry ID
nl_NL: Bovenliggende inzending ID

en: Password
nl_NL: Wachtwoord

en: Philippines
nl_NL: Filippijnen

en: Please select a form
nl_NL: Selecteer een formulier

en: Please select a valid form
nl_NL: Selecteer een geldig formulier

en: Please wait while you are redirected.
nl_NL: Wacht terwijl je wordt doorverwezen

en: Poland
nl_NL: Polen

en: Polish
nl_NL: Pools

en: Portuguese
nl_NL: Portugees

en: Portuguese/Brazilian
nl_NL: Portugees / Braziliaans

en: Portuguese/Portugal
nl_NL: Portugees/Portugal

en: Position
nl_NL: Positie

en: Post
nl_NL: Bericht

en: Post ID
nl_NL: Bericht ID

en: Prefer Not to Answer
nl_NL: Geef liever geen antwoord

en: Preview
nl_NL: Vooraf bekijken

en: Published
nl_NL: Gepubliceerd

en: Put your radio button or checkbox options into four columns.
nl_NL: Plaats de radioknop of checkbox-opties in vier kolommen.

en: Put your radio button or checkbox options into three columns.
nl_NL: Plaats de radioknop of checkbox-opties in drie kolommen.

en: Put your radio button or checkbox options into two columns.
nl_NL: Plaats de radioknop of checkbox-opties in twee kolommen.

en: Quickly and easily create drag-and-drop forms
nl_NL: Snel en makkelijk nieuwe drag-and-drop formulieren maken

en: Radio
nl_NL: selectie<br>vakjes

en: Radio Buttons
nl_NL: Keuzerondjes

en: Read Only
nl_NL: Alleen lezen

en: Read Only: Show this field but do not allow the field value to be edited from the front-end.
nl_NL: Alleen-lezen veld. Laat het veld zien, maar sta niet toe dat het veld aangepast wordt aan de gebruikerskant.

en: Read-only field
nl_NL: Veld is alleen leesbaar

en: Recommended for long forms.
nl_NL: Aanbevolen voor lange formulieren.

en: Redirect to URL
nl_NL: Redirect naar URL

en: Referrer
nl_NL: Refererrer

en: Register User
nl_NL: Registreer gebruiker

en: Remove
nl_NL: Verwijder

en: Reply To
nl_NL: Reageren op

en: Reply to
nl_NL: Reageren op

en: Required
nl_NL: Verplicht

en: Required Class
nl_NL: Verplichte Class

en: Required Indicator
nl_NL: Vereiste indicator

en: Required Label
nl_NL: Verplicht label

en: Reset to Default
nl_NL: Herstel naar standaard

en: Restore
nl_NL: Herstellen

en: Restore from Trash
nl_NL: Herstellen uit prullenbak

en: Rich Text
nl_NL: RTF (Rich text)

en: Right
nl_NL: Rechts

en: Right to Left
nl_NL: Van rechts naar links

en: Romania
nl_NL: Romenië

en: Romanian
nl_NL: Roemeense

en: Russia
nl_NL: Rusland

en: Russian
nl_NL: Russisch

en: SAMPLE:
nl_NL: VOORBEELD:

en: Saint Kitts and Nevis
nl_NL: Saint Kitts en Nevis

en: Saint Vincent and the Grenadines
nl_NL: Saint Vincent en de Grenadines

en: Sao Tome and Principe
nl_NL: Sao Tome en Principe

en: Satisfaction
nl_NL: Tevredenheid

en: Satisfied
nl_NL: Tevreden

en: Saudi Arabia
nl_NL: Saudi Arabië

en: Save Changes
nl_NL: Bewaar wijzigingen

en: Save Draft
nl_NL: Concept opslaan

en: Save Style
nl_NL: Stijl Bewaren

en: Saved
nl_NL: Opgeslagen

en: Saving
nl_NL: Bezig met opslaan

en: Scale
nl_NL: Schaal

en: Scroll Box
nl_NL: Scroll box

en: Search
nl_NL: Zoeken

en: Section
nl_NL: Sectie

en: Select Form(s)
nl_NL: Selecteer formulier(en)

en: Select a form:
nl_NL: Selecteer een formulier:

en: Select a style for this form and set the text for your buttons.
nl_NL: Selecteer een stijl voor dit formulier en de tekst voor de knoppen.

en: Select users that are allowed access to Formidable. Without access to View Forms, users will be unable to see the Formidable menu.
nl_NL: Selecteer gebruikers die toegang hebben tot Formidable. Zonder toegangsrechten om formulieren te bekijken kunnen gebruikers het formidable menu niet zien

en: Send Emails in Plain Text
nl_NL: Verzend e-mails in platte tekst

en: Sending
nl_NL: Bezig met versturen

en: Separator
nl_NL: Afscheider

en: Serbia and Montenegro
nl_NL: Servië en Montenegro

en: Serbian
nl_NL: Servisch

en: Set up your confirmation messages.
nl_NL: Stel jouw bevestigingsmeldingen in.

en: Settings
nl_NL: Instellingen

en: Settings Saved
nl_NL: Instellingen opgeslagen

en: Settings Successfully Updated
nl_NL: Instellingen succesvol bijgewerkt

en: Seychelles
nl_NL: Seychellen

en: Shadow
nl_NL: Schaduw

en: Show
nl_NL: Toon

en: Show Description
nl_NL: Laat de beschrijving zien

en: Show Message
nl_NL: Toon bericht

en: Show Page Content
nl_NL: Toon pagina-inhoud

en: Show the form with the confirmation message
nl_NL: Toon het formulier met het bevestigingsbericht

en: Single Option
nl_NL: Enkele optie

en: Single Row
nl_NL: Enkele rij

en: Site Key
nl_NL: Site-sleutel

en: Site Name
nl_NL: Site naam

en: Size
nl_NL: Grootte

en: Slovak
nl_NL: Slowaaks

en: Slovakia
nl_NL: Slowakije

en: Slovenia
nl_NL: Slovenië

en: Slovenian
nl_NL: Sloveens

en: Solomon Islands
nl_NL: Solomon Eilanden

en: Somalia
nl_NL: Somalië

en: Somewhat Important
nl_NL: Enigszins belangrijk

en: South Africa
nl_NL: Zuid Afrika

en: South Korea
nl_NL: Zuid Korea

en: South Sudan
nl_NL: Zuid Sudan

en: Spain
nl_NL: Spanje

en: Spanish
nl_NL: Spaans

en: Spanish/Latin America
nl_NL: Spaans/Latijns Amerika

en: Strongly Agree
nl_NL: Helemaal mee eens

en: Strongly Disagree
nl_NL: Helemaal niet mee eens

en: Style
nl_NL: Stijl

en: Style Name
nl_NL: Stijlnaam

en: Style Template
nl_NL: Stijl de Template

en: Styles
nl_NL: Stijlen

en: Styling & Buttons
nl_NL: Stijlen en knoppen

en: Styling & Scripts
nl_NL: Opmaak & Scripts

en: Styling disabled
nl_NL: Stijl uitschakelen

en: Subject
nl_NL: Onderwerp

en: Submit
nl_NL: Verzenden

en: Submit Button
nl_NL: Verzendknop

en: Submit Button Text
nl_NL: Tekst verzendknop

en: Success
nl_NL: Succes

en: Success Message
nl_NL: Als bericht verzonden is

en: Sudan
nl_NL: Soedan

en: Support
nl_NL: Ondersteuning

en: Sweden
nl_NL: Zweden

en: Swedish
nl_NL: Zweeds

en: Switch Form
nl_NL: Ander formulier

en: Switzerland
nl_NL: Zwitzerland

en: Syria
nl_NL: Syrië

en: Tajikistan
nl_NL: Tadzjikistan

en: Template was Successfully Updated
nl_NL: Sjabloon succesvol bijgewerkt

en: Templates
nl_NL: Sjablonen

en: Text
nl_NL: Tekst

en: Text Area
nl_NL: Tekst gebied

en: Text field
nl_NL: Tekst veld

en: Text field in active state
nl_NL: Tekst veld met status actief

en: Text field with error
nl_NL: Tekst veld met een fout

en: That template cannot be edited
nl_NL: Dit sjabloon kan niet veranderd worden

en: The captcha is missing from this form
nl_NL: De captcha is ontbreekt voor dit formulier

en: The default message seen after a form is submitted.
nl_NL: Het standaard bericht dat getoond wordt nadat een formulier is ingevuld

en: The field key can be used as an alternative to the field ID in many cases.
nl_NL: De veldsleutel kan in veel gevallen gebruikt worden als een alternatief voor de Veld ID.

en: The file does not exist, please try again.
nl_NL: Het bestand bestaat niet, probeer het opnieuw.

en: The message seen when a field response is either incorrect or missing.
nl_NL: Het bericht dat weergegeven zal worden als een veld niet of niet goed is ingevuld

en: The message seen when a form is submitted and passes validation, but something goes wrong.
nl_NL: Het bericht dat vertoond wordt als een formulier in ingezonden en de validatie is gepasseerd, maar er toch iets is misgegaan

en: The message seen when a required field is left blank.
nl_NL: Deze melding wordt getoond als een verplicht veld leeg is gelaten.

en: The message seen when a user selects a value in a unique field that has already been used.
nl_NL: Het bericht wanneer een gebruiker een waarde selecteert in een uniek gebied dat al is gebruikt.

en: The reCAPTCHA was not entered correctly
nl_NL: De reCAPTCHA is niet goed ingevuld

en: There are no options for this action.
nl_NL: Er zijn geen opties voor deze actie.

en: There was a problem with your submission. Errors are marked below.
nl_NL: Er is een probleem opgetreden met je inzending. Fouten zijn hieronder aangegeven

en: There was a problem with your submission. Please try again.
nl_NL: Er is een probleem opgetreden bij het verzenden, probeer het alstublieft nog eens

en: There was an error when reading this XML file
nl_NL: Er is een fout ontstaan bij het lezen van het XML bestand

en: Thickness
nl_NL: dikte

en: This field cannot be blank.
nl_NL: Dit veld mag niet leeg zijn.

en: This field is invalid
nl_NL: Dit veld is onjuist ingevuld

en: This field is not editable
nl_NL: Dit veld is niet bewerkbaar

en: This form is not set to save any entries.
nl_NL: Op dit formulier wordt geen enkele item bewaard.

en: This is a placeholder for your custom HTML.
nl_NL: Dit is een vak voor je aangepaste HTML

en: This is an example form description for styling purposes.
nl_NL: Dit is een voorbeeld van een veld-omschrijving voor stijl-doeleinden.

en: This is sample text
nl_NL: Dit is een "voorbeeld" tekst

en: This value must be unique.
nl_NL: Deze waarde moet uniek zijn.

en: This will add !important to many of the lines in the Formidable styling to make sure it will be used.
nl_NL: Dit zal 'belangrijk' toevoegen aan de velden in Formidable styling om zeker te zijn dat ze worden gebruikt.

en: Time
nl_NL: Tijd

en: Title
nl_NL: Titel

en: To
nl_NL: Ontvanger(s)

en: Top
nl_NL: Boven

en: Total
nl_NL: Totaal

en: Trash
nl_NL: Prullenbak

en: Trigger this action after
nl_NL: Deze actie aanroepen na

en: Trinidad and Tobago
nl_NL: Trinidad en Tobago

en: Tunisia
nl_NL: Tunesië

en: Turkey
nl_NL: Turkije

en: Turkish
nl_NL: Turks

en: Type
nl_NL: Soort

en: U.S. State Abbreviations
nl_NL: Afkortingen van de Verenigde Staten

en: U.S. States
nl_NL: Verenigde Staten

en: Ukraine
nl_NL: Oekraine

en: Ukranian
nl_NL: Oekraïens

en: Under 18
nl_NL: Onder de 18

en: Uninstall Formidable
nl_NL: Formidable deïnstalleren

en: Unique
nl_NL: Uniek

en: Unique Value
nl_NL: Unieke waarde

en: United Arab Emirates
nl_NL: Ver. Arabische Emiraten

en: United Kingdom
nl_NL: Engeland

en: United States
nl_NL: Verenigde Staten

en: Unknown
nl_NL: Onbekend

en: Unsatisfied
nl_NL: Ontevreden

en: Untitled
nl_NL: naamloos

en: Update
nl_NL: Bijwerken

en: Update Field Choices
nl_NL: Veld keuzes bijwerken

en: Update Options
nl_NL: Opties bijwerken

en: Updated
nl_NL: Bijgewerkt

en: Updated By
nl_NL: Bijgewerkt door

en: Updated by: %1$s
nl_NL: Bijgewerkt door: %1$s

en: Upgrade to Pro
nl_NL: Upgrade naar Pro

en: Upload file and import
nl_NL: Upload en importeer bestand

en: Upload your Formidable XML file to import forms into this site. If your imported form key and creation date match a form on your site, that form will be updated.
nl_NL: Upload je Formidable XML-bestand om je formuliervelden te importeren. Wanneer je geïmporteerde formuliersleutel en aanmaakdatum hetzelfde zijn, zal je formulier worden bijgewerkt.

en: Use Akismet to check entries for spam for
nl_NL: Gebruik Akismet om op spam te controleren

en: Use Content from Page
nl_NL: Gebruik inhoud van pagina

en: Use HTML5 in forms
nl_NL: Gebruik HTML5 in formulieren

en: User ID
nl_NL: Gebruikers ID

en: User Information
nl_NL: Gebruikers informatie

en: User Permissions
nl_NL: Gebruikersrechten

en: User-Agent (Browser/OS)
nl_NL: User-agent (browser/OS)

en: Uzbekistan
nl_NL: oesbekistan

en: Validation
nl_NL: Validatie

en: Vatican City
nl_NL: Vaticaanstad

en: Very Important
nl_NL: Heel belangrijk

en: Very Satisfied
nl_NL: Heel tevreden

en: Very Unsatisfied
nl_NL: Erg ontevreden

en: Vietnamese
nl_NL: Vietnamees

en: View
nl_NL: bekijken

en: View Docs
nl_NL: Bekijk Documenten

en: View Entries from Admin Area
nl_NL: Bekijk inzendingen vanuit de Admin omgeving

en: View Entry
nl_NL: Bekijk inzending

en: View Forms and Templates
nl_NL: Bekijk

en: View Reports
nl_NL: Bekijk de overzichten

en: View all forms
nl_NL: Bekijk alle formulieren

en: Virgin Islands, British
nl_NL: Maagden Eilanden, Brits

en: Virgin Islands, U.S.
nl_NL: Maagden Eilanden, U.S.

en: Warning: There is no way to retrieve unsaved entries.
nl_NL: Waarschuwing: er is geen manier om niet opgeslagen inzendingen terug te halen.

en: Website/URL
nl_NL: Website

en: Weight
nl_NL: Dikte

en: Width
nl_NL: Breedte

en: Yemen
nl_NL: Jemen

en: You are trying to edit a form that does not exist.
nl_NL: Dit formulier bestaat niet.

en: You can add custom css here or in your theme style.css
nl_NL: Hier, of in style.css van het thema, kan er eigen CSS worden toegevoegd.

en: You can override the success message and submit button settings on individual forms.
nl_NL: De verzendknop en succesbericht teksten kun je per formulier wijzigen

en: You do not have permission to do that
nl_NL: U heeft niet voldoende rechten om dit te doen

en: You do not have permission to install plugin updates
nl_NL: Je hebt geen toestemming om updates van plugins te installeren

en: You do not have permission to view this form.
nl_NL: U heeft niet voldoende rechten om dit formulier te bekijken

en: Your License Key was invalid
nl_NL: Jouw licentie sleutel is ongeldig

en: Your entry appears to be blacklist spam!
nl_NL: Je inzending lijkt op zwarte lijst spam te staan

en: Your entry appears to be spam!
nl_NL: Uw bericht lijkt Spam te zijn

en: Your form styles have been saved.
nl_NL: Je formulierstijlen zijn bewaard.

en: Your responses were successfully submitted. Thank you!
nl_NL: Uw bericht is verstuurd, bedankt!

en: Your server does not have XML enabled
nl_NL: XML is niet ingeschakeld op jouw server

en: Your styling settings have been saved.
nl_NL: Je stijlinstellingen zijn bewaard.

en: at
nl_NL: om

en: automatic width
nl_NL: automatische breedte

en: bold
nl_NL: dik

en: center
nl_NL: midden

en: characters maximum
nl_NL: tekens maximaal

en: dashed
nl_NL: onderstreept

en: day
nl_NL: dag

en: days
nl_NL: dagen

en: default
nl_NL: standaard

en: dotted
nl_NL: gestippeld

en: double
nl_NL: dubbel

en: everyone
nl_NL: iedereen

en: hour
nl_NL: uur

en: hours
nl_NL: uren

en: italic
nl_NL: schuin

en: left
nl_NL: links

en: minute
nl_NL: minuut

en: minutes
nl_NL: minuten

en: month
nl_NL: maand

en: months
nl_NL: maanden

en: no one
nl_NL: niemand

en: none
nl_NL: geen

en: normal
nl_NL: normaal

en: on every page of your site
nl_NL: op elke pagina van uw site

en: only on applicable pages
nl_NL: alleen op relevante pagina's

en: pixels wide
nl_NL: pixels breed

en: reCAPTCHA Language
nl_NL: reCAPTCHA Taal

en: reCAPTCHA is a free, accessible CAPTCHA service that helps to digitize books while blocking spam on your blog. reCAPTCHA asks commenters to retype two words scanned from a book to prove that they are a human. This verifies that they are not a spambot.
nl_NL: reCAPTCHA is een gratis, toegankelijke CAPTCHA service die helpt om boeken te digitaliseren terwijl ze spam bolkkeren op je website. reCAPTCHA vraagt gebruikers om twee gescande woorden na te typen om te bewijzen dat ze "mens"zijn. Dit om te verifiëren dat er geen spambots gebruikt worden.

en: right
nl_NL: rechts

en: rows high
nl_NL: rijen hoog

en: second
nl_NL: seconde

en: seconds
nl_NL: seconden

en: solid
nl_NL: vast

en: step
nl_NL: stap

en: visitors who are not logged in
nl_NL: bezoekers die niet zijn ingelogd

en: weeks
nl_NL: weken

en: year
nl_NL: jaar

en: years
nl_NL: jaren
