Plugins - Redirection - Stable (latest release) - en to el_GR translation catalogue (240 entries)

en: You will will need to fix this on your site. Redirection is not causing the error.
el_GR: Θα χρειαστεί να το διορθώσετε στον ιστότοπό σας. Το πρόσθετο Redirection δε δημιουργεί το σφάλμα.

en: Add Permalink
el_GR: Προσθήκη μόνιμου συνδέσμου

en: Note: this is in beta and will only migrate posts. Certain permalinks will not work. If yours does not work then you will need to wait until it is out of beta.
el_GR: Σημείωση: Αυτό είναι σε έκδοση beta και θα μετεγκαταστήσει άρθρα μόνο. Μερικοί μόνιμοι μόνιμοι σύνδεσμοι δεν θα δουλέψουν. Αν ο δικός σου δεν δουλεύει, τότε θα χρειαστεί να περιμένεις να βγει από έκδοση beta.

en: Advanced
el_GR: Για προχωρημένους

en: Page was loaded.
el_GR: Η σελίδα έχει φορτωθεί.

en: Something is wrong with the server. This is not a problem with Redirection and you will need to resolve the error yourself.
el_GR: Κάτι δεν πάει καλά με τον διακομιστή. Αυτό δεν είναι ένα πρόβλημα με το πρόσθετο Redirection και θα χρειαστεί να λύσετε αυτό το σφάλμα μόνοι σας.

en: An unknown errorm
el_GR: Ένα άγνωστο σφάλμα.

en: An unknown error occurred.
el_GR: Προέκυψε ένα άγνωστο σφάλμα.

en: Show debug
el_GR: Προβολή αποσφαλμάτωσης

en: View Data
el_GR: Προβολή Δεδομένων

en: Logging
el_GR: Καταγραφή

en: Are you sure you want to delete the selected items?
el_GR: Είστε σίγουροι ότι θέλετε να διαγράψετε τα επιλεγμένα στοιχεία;

en: View Redirect
el_GR: Προβολή Ανακατεύθυνσης

en: Search domain
el_GR: Αναζήτηση domain

en: Domain
el_GR: Τομέας

en: Method
el_GR: Μέθοδος

en: Add Header
el_GR: Προσθήκη Κεφαλίδας

en: Add Alias
el_GR: Προσθήκη Alias

en: Unable to save .htaccess file
el_GR: Αδύνατη η αποθήκευση του .htaccess αρχείου

en: Redirects added to an Apache group can be saved to an {{code}}.htaccess{{/code}} file by adding the full path here. For reference, your WordPress is installed to {{code}}%(installed)s{{/code}}.
el_GR: Οι ανακατευθύνσεις που προστέθηκαν σε μία ομάδα του Apache μπορούν να αποθηκευτούν σε ένα {{code}}.htaccess{{/code}} αρχείο, προσθέτοντας την πλήρη διαδρομή εδώ. Ως σημείο αναφοράς, το WordPress σας είναι εγκατεστημένο στο {{code}}%(installed)s{{/code}}.

en: Click "Complete Upgrade" when finished.
el_GR: Κάντε κλικ στο "Ολοκλήρωση Αναβάθμισης" όταν ολοκληρωθεί.

en: Your target URL contains the invalid character {{code}}%(invalid)s{{/code}}
el_GR: Η στοχευμένη σας διεύθυνση URL περιέχει έναν μη έγκυρο χαρακτήρα {{code}}%(invalid)s{{/code}}

en: If you are using WordPress 5.2 or newer then look at your {{link}}Site Health{{/link}} and resolve any issues.
el_GR: Αν χρησιμοποιείτε το WordPress 5.2 ή νεότερο, κοιτάξτε την {{link}}Υγεία Ιστοτόπου{{/link}} και επιλύστε οποιαδήποτε θέματα.

en: If you do not complete the manual install you will be returned here.
el_GR: Αν δεν ολοκληρώσετε την χειροκίνητη εγκατάσταση θα επιστρέψετε εδώ.

en: Click "Finished! 🎉" when finished.
el_GR: Κάντε κλικ στο "Ολοκληρώθηκε! 🎉" όταν ολοκληρωθεί.

en: If your site needs special database permissions, or you would rather do it yourself, you can manually run the following SQL.
el_GR: Αν ο ιστότοπός σας χρειάζεται ειδικά δικαιώματα για τη βάση δεδομένων, ή αν προτιμάτε να το κάνετε ο ίδιος, μπορείτε να τρέξετε χειροκίνητα την ακόλουθη SQL.

en: Manual Install
el_GR: Χειροκίνητη Εγκατάσταση

en: Insufficient database permissions detected. Please give your database user appropriate permissions.
el_GR: Εντοπίστηκαν ανεπαρκή δικαιώματα για τη βάση δεδομένων. Παρακαλούμε δώστε τα κατάλληλα δικαιώματα στον χρήστη της βάσης δεδομένων σας.

en: This information is provided for debugging purposes. Be careful making any changes.
el_GR: Αυτές οι πληροφορίες παρέχονται για σκοπούς αποσφαλμάτωσης. Να είστε προσεκτικοί κάνοντας οποιεσδήποτε αλλαγές.

en: Plugin Debug
el_GR: Αποσφαλμάτωση Προσθέτου

en: Redirection communicates with WordPress through the WordPress REST API. This is a standard part of WordPress, and you will experience problems if you cannot use it.
el_GR: Το Redirection επικοινωνεί με το WordPress μέσω του WordPress REST API. Αυτό είναι ένα κανονικό κομμάτι του WordPress, και θα αντιμετωπίσετε προβλήματα αν δεν μπορείτε να το χρησιμοποιήσετε.

en: IP Headers
el_GR: Κεφαλίδες IP

en: Database version
el_GR: Έκδοση βάσης δεδομένων

en: Complete data (JSON)
el_GR: Ολόκληρα δεδομένα (JSON)

en: Export to CSV, Apache .htaccess, Nginx, or Redirection JSON. The JSON format contains full information, and other formats contain partial information appropriate to the format.
el_GR: Εξαγωγή σε CSV, Apache .htaccess, Nginx, ή Redirection JSON. Η μορφή JSON περιέχει πλήρεις πληροφορίες, και οι άλλες μορφές περιέχουν μερικές πληροφορίες αναλόγως με τη μορφή.

en: CSV does not include all information, and everything is imported/exported as "URL only" matches. Use the JSON format for a full set of data.
el_GR: Το CSV δεν περιέχει όλες τις πληροφορίες, και όλα εισάγονται/εξάγονται ως "μόνο  URL" αντιστοιχίες. Χρησιμοποιήστε τη μορφή JSON για μία πλήρη συλλογή δεδομένων.

en: Automatic Upgrade
el_GR: Αυτόματη Αναβάθμιση

en: Manual Upgrade
el_GR: Χειροκίνητη Αναβάθμιση

en: Click the "Upgrade Database" button to automatically upgrade the database.
el_GR: Κάντε κλικ στο κουμπί "Αναβάθμιση Βάσης Δεδομένων" για να αναβαθμίσετε αυτόματα τη βάση δεδομένων.

en: Complete Upgrade
el_GR: Ολοκληρωμένη Αναβάθμιση

en: I need support!
el_GR: Χρειάζομαι υποστήριξη!

en: You will need at least one working REST API to continue.
el_GR: Θα χρειαστείτε τουλάχιστον ένα λειτουργικό REST API για να συνεχίσετε.

en: Check Again
el_GR: Ελέγξτε Πάλι

en: Testing - %s$
el_GR: Γίνεται δοκιμή - %s$

en: Show Problems
el_GR: Εμφάνιση Προβλημάτων

en: Summary
el_GR: Σύνοψη

en: Your REST API is not working and the plugin will not be able to continue until this is fixed.
el_GR: Το REST API σας δεν λειτουργεί και το πρόσθετο δεν θα μπορεί να συνεχίσει μέχρι αυτό να διορθωθεί.

en: There are some problems connecting to your REST API. It is not necessary to fix these problems and the plugin is able to work.
el_GR: Υπάρχουν κάποια προβλήματα με την επικοινωνία με το REST API σας. Δεν είναι απαραίτητο να διορθώσετε αυτά τα προβλήματα και το πρόσθετο μπορεί να λειτουργήσει.

en: Unavailable
el_GR: Μη Διαθέσιμο

en: Working but some issues
el_GR: Λειτουργεί αλλά υπάρχουν κάποια θέματα

en: Current API
el_GR: Τρέχον API

en: Switch to this API
el_GR: Αλλαγή σε αυτό το API

en: Hide
el_GR: Απόκρυψη

en: Show Full
el_GR: Εμφάνιση Πλήρους

en: Working!
el_GR: Λειτουργεί!

en: What do I do next?
el_GR: Τι κάνω στη συνέχεια;

en: Possible cause
el_GR: Πιθανή αιτία

en: Read this REST API guide for more information.
el_GR: Διάβαστε αυτόν τον οδηγό του REST API για περισσότερες πληροφορίες.

en: URL options / Regex
el_GR: Επιλογές URL / Regex

en: Export 404
el_GR: Εξαγωγή 404

en: Export redirect
el_GR: Εξαγωγή ανακατεύθυνσης

en: Pass - as ignore, but also copies the query parameters to the target
el_GR: Πέρασμα - όπως η αγνόηση, αλλά επίσης αντιγράφει τις παραμέτρους του ερωτήματος στον στόχο

en: Ignore - as exact, but ignores any query parameters not in your source
el_GR: Αγνόηση - όπως η ακριβής, αλλά αγνοεί οποιεσδήποτε παραμέτρους του ερωτήματος δεν υπάρχουν στην προέλευσή σας

en: Exact - matches the query parameters exactly defined in your source, in any order
el_GR: Ακριβής - αντιστοιχεί στις παραμέτρους του ερωτήματος ακριβώς όπως ορίστηκαν στην προέλευσή σας, σε οποιαδήποτε σειρά

en: Default query matching
el_GR: Προεπιλεγμένη αντιστοίχιση ερωτήματος

en: Ignore trailing slashes (i.e. {{code}}/exciting-post/{{/code}} will match {{code}}/exciting-post{{/code}})
el_GR: Αγνόηση των καθέτων στο τέλος (π.χ. το {{code}}/συναρπαστικό-άρθρο/{{/code}} θα αντιστοιχίσει στο {{code}}/συναρπαστικό-άρθρο{{/code}})

en: URL options
el_GR: Επιλογές URL

en: Query Parameters
el_GR: Παράμετροι Ερωτήματος

en: Raw REST API
el_GR: Ακατέργαστο REST API

en: Default REST API
el_GR: Προεπιλεγμένο REST API

en: (Example) The target URL is the new URL
el_GR: (Παράδειγμα) Το στοχευμένο URL είναι το νέο URL

en: (Example) The source URL is your old or original URL
el_GR: (Παράδειγμα) Το URL προέλευσης είναι το παλιό σας ή το αρχικό URL

note: translators: 1: server PHP version. 2: required PHP version.
en: Disabled! Detected PHP %1$s, need PHP %2$s+
el_GR: Απενεργοποιημένο! Εντοπίστηκε PHP έκδοση %1$s, χρειάζεται PHP %2$s+

en: A database upgrade is in progress. Please continue to finish.
el_GR: Πραγματοποιείται μία αναβάθμιση της βάσης δεδομένων. Παρακαλούμε συνεχίστε για να ολοκληρωθεί.

note: translators: 1: URL to plugin page, 2: current version, 3: target version
en: Redirection's database needs to be updated - <a href="%1$1s">click to update</a>.
el_GR: Η βάση δεδομένων του Redirection χρειάζεται να ενημερωθεί - <a href="%1$1s">κάντε κλικ για ενημέρωση</a>.

en: Redirection database needs upgrading
el_GR: Η βάση δεδομένων του Redirection χρειάζεται να αναβαθμιστεί

en: Upgrade Required
el_GR: Απαιτείται ενημέρωση

en: Finish Setup
el_GR: Ολοκλήρωση εγκατάστασης

en: Retry
el_GR: Προσπαθήστε ξανά

en: You have different URLs configured on your WordPress Settings > General page, which is usually an indication of a misconfiguration, and it can cause problems with the REST API. Please review your settings.
el_GR: Έχετε διαφορετικά URLs ρυθμισμένα στη σελίδα Ρυθμίσεις WordPress > Γενικά, το οποίο συνήθως είναι ένδειξη λάθος ρυθμίσεων, και μπορεί να προκαλέσει προβλήματα με το REST API. Παρακαλούμε κοιτάξτε πάλι τις ρυθμίσεις σας.

en: If you do experience a problem then please consult your plugin documentation, or try contacting your host support. This is generally {{link}}not a problem caused by Redirection{{/link}}.
el_GR: Αν αντιμετωπίζετε κάποιο πρόβλημα παρακαλούμε συμβουλευτείτε την τεκμηρίωση του προσθέτου, ή επικοινωνήστε με την υποστήριξη της υπηρεσίας φιλοξενίας. Αυτό γενικά {{link}}δεν είναι κάποιο πρόβλημα που προκλήθηκε από το Redirection{{/link}}.

en: Some other plugin that blocks the REST API
el_GR: Κάποιο άλλο πρόσθετο μπλοκάρει το REST API

en: A server firewall or other server configuration (e.g OVH)
el_GR: Ένα firewall του διακομιστή ή κάποια άλλη ρύθμιση στον διακομιστή (π.χ. OVH)

en: Redirection uses the {{link}}WordPress REST API{{/link}} to communicate with WordPress. This is enabled and working by default. Sometimes the REST API is blocked by:
el_GR: Το Redirection χρησιμοποιεί το {{link}}WordPress REST API{{/link}} για να επικοινωνήσει με το WordPress. Αυτό είναι ενεργοποιημένο και λειτουργικό από προεπιλογή. Μερικές φορές το REST API μπλοκάρεται από:

en: Go back
el_GR: Επιστροφή

en: Basic Setup
el_GR: Βασική εγκατάσταση

en: Start Setup
el_GR: Έναρξη εγκατάστασης

en: What's next?
el_GR: Τι ακολουθεί;

en: Full documentation can be found on the {{link}}Redirection website.{{/link}}
el_GR: Μπορείτε να βρείτε την πλήρη τεκμηρίωση στον {{link}}ιστότοπο του Redirection.{{/link}}

en: A simple redirect involves setting a {{strong}}source URL{{/strong}} (the old URL) and a {{strong}}target URL{{/strong}} (the new URL). Here's an example:
el_GR: Μία απλή ανακατεύθυνση περιλαμβάνει τη ρύθμιση ενός {{strong}}URL προέλευσης{{/strong}} (το παλιό URL) και ενός {{strong}}στοχευμένου URL{{/strong}} (το νέο URL). Ορίστε ένα παράδειγμα:

en: How do I use this plugin?
el_GR: Πώς χρησιμοποιώ αυτό το πρόσθετο;

en: Redirection is designed to be used on sites with a few redirects to sites with thousands of redirects.
el_GR: Το Redirection είναι σχεδιασμένο για να χρησιμοποιείται από ιστοτόπους με λίγες ανακατευθύνσεις μέχρι και ιστοτόπους με χιλιάδες ανακατευθύνσεις.

en: Thank you for installing and using Redirection v%(version)s. This plugin will allow you to manage 301 redirections, keep track of 404 errors, and improve your site, with no knowledge of Apache or Nginx needed.
el_GR: Ευχαριστούμε που εγκαταστήσατε και χρησιμοποείτε το Redirection v%(version)s. Αυτό το πρόσθετο θα σας επιτρέπει να διαχειρίζεστε τις ανακατευθύνσεις 301, να παρακολουθείτε τα σφάλματα 404, και να βελτιώσετε τον ιστότοπό σας, χωρίς να χρειάζεται γνώση των Apache και Nginx.

en: Welcome to Redirection 🚀🎉
el_GR: Καλώς ήρθατε στο Redirection  🚀🎉

en: To prevent a greedy regular expression you can use {{code}}^{{/code}} to anchor it to the start of the URL. For example: {{code}}%(example)s{{/code}}
el_GR: Προς αποφυγήν κάποιου άπληστου regular expression μπορείτε να χρησιμοποιήσετε το {{code}}^{{/code}} για να το αγκυρώσετε στην αρχή του URL. Για παράδειγμα: {{code}}%(example)s{{/code}}

en: Remember to enable the "regex" option if this is a regular expression.
el_GR: Θυμηθείτε να ενεργοποιήσετε την επιλογή "regex" αν αυτό είναι regular expression.

en: The source URL should probably start with a {{code}}/{{/code}}
el_GR: Το URL προέλευσης μάλλον πρέπει να ξεκινάει με {{code}}/{{/code}}

en: This will be converted to a server redirect for the domain {{code}}%(server)s{{/code}}.
el_GR: Αυτό θα μετατραπεί σε ανακατεύθυνση του διακομιστή για τον τομέα {{code}}%(server)s{{/code}}.

en: Anchor values are not sent to the server and cannot be redirected.
el_GR: Οι αγκυρωμένες τιμές δεν αποστέλλονται στον διακομιστή και δεν μπορούν να ανακατευθυνθούν.

en: Finished! 🎉
el_GR: Ολοκληρώθηκε! 🎉

en: Progress: %(complete)d$
el_GR: Πρόοδος: %(complete)d$

en: Stop upgrade
el_GR: Διακοπή αναβάθμισης

en: Skip this stage
el_GR: Παράλειψη αυτού του σταδίου

en: Try again
el_GR: Προσπαθήστε ξανά

en: Database problem
el_GR: Πρόβλημα με τη βάση δεδομένων

en: Please do not try and redirect all your 404s - this is not a good thing to do.
el_GR: Παρακαλούμε μην προσπαθήσετε να ακατευθύνετε όλα τα 404 σας - αυτό δεν είναι καλό.

en: Only the 404 page type is currently supported.
el_GR: Μόνο ο τύπος σελίδων 404 υποστηρίζεται προς το παρόν.

en: Page Type
el_GR: Είδος Σελίδας

en: Enter IP addresses (one per line)
el_GR: Εισάγετε τις διευθύνσεις IP (μία ανά σειρά)

en: Describe the purpose of this redirect (optional)
el_GR: Περιγράψτε τον σκοπό της κάθε ανακατεύθυνσης (προαιρετικό)

en: Do nothing (ignore)
el_GR: Μην κάνετε τίποτα (αγνοήστε)

en: Show All
el_GR: Εμφάνιση όλων

en: Delete logs for these entries
el_GR: Διαγραφή όλων των αρχείων καταγραφής για αυτές τις καταχωρήσεις

en: Delete logs for this entry
el_GR: Διαγραφή όλων των αρχείων καταγραφής για αυτήν την καταχώρηση

en: Block IP
el_GR: Αποκλεισμός IP

en: Count
el_GR: Αρίθμηση

en: URL and IP
el_GR: URL και IP

en: Problem
el_GR: Πρόβλημα

en: Good
el_GR: Καλό

en: Check
el_GR: Έλεγχος

en: Error
el_GR: Σφάλμα

en: Target
el_GR: Στόχος

en: Server
el_GR: Διακομιστής

en: Role
el_GR: Ρόλος

en: Add New
el_GR: Νέο άρθρο

en: Accept Language
el_GR: Αποδοχή γλώσσας

en: Filter Name
el_GR: Όνομα φίλτρου

en: URL and cookie
el_GR: URL και cookie

en: 404 deleted
el_GR: 404 διαγράφηκε

en: Device
el_GR: Συσκευή

en: Operating System
el_GR: Λειτουργικό Σύστημα

en: Browser
el_GR: Περιηγητής

en: Filter by IP
el_GR: Φιλτράρισμα κατά IP

en: City
el_GR: Πόλη

en: Area
el_GR: Περιοχή

en: Timezone
el_GR: Ζώνη ώρας

en: Geo Location
el_GR: Γεω τοποθεσία

en: Trash
el_GR: Διεγραμμένα

en: An hour
el_GR: Mια ώρα

en: total =
el_GR: σύνολο =

en: Plugin Status
el_GR: Κατάσταση πρόσθετου

en: Custom
el_GR: Προσαρμοσμένη

en: Mobile
el_GR: Κινητό

en: Libraries
el_GR: Βιβλιοθήκες

en: Save changes to this group
el_GR: Αποθήκευση αλλαγών σε αυτήν την ομάδα

en: Database tables
el_GR: Πίνακες βάσης δεδομένων

en: Loading, please wait...
el_GR: Φόρτωση, παρακαλώ περιμένετε...

en: Need help?
el_GR: Χρειάζεστε βοήθεια;

en: Pos
el_GR: Θέση

en: Position
el_GR: Θέση

en: Support 💰
el_GR: Υποστήριξη 💰

en: Add File
el_GR: Προσθήκη Αρχείου

en: File selected
el_GR: Επιλεγμένο αρχείο

en: Importing
el_GR: Εισαγωγή σε εξέλιξη

en: Close
el_GR: Κλείσιμο

en: Export
el_GR: Εξαγωγή

en: Everything
el_GR: Όλα

en: View
el_GR: Προβολή

en: Import/Export
el_GR: Εισαγωγή/Εξαγωγή

en: Logs
el_GR: Αρχεία καταγραφής

en: 404 errors
el_GR: Σφάλματα 404

en: Log deleted
el_GR: Το αρχείο καταγραφής διαγράφηκε

en: Settings saved
el_GR: Οι ρυθμίσεις αποθηκεύτηκαν

en: Group saved
el_GR: Η ομάδα αποθηκεύτηκε

en: Are you sure you want to delete this item? | Are you sure you want to delete the %d selected items?
el_GR[0]: Είστε σίγουροι ότι θέλετε να διαγράψετε αυτό το αντικείμενο;
el_GR[1]: Είστε σίγουροι ότι θέλετε να διαγράψετε αυτά τα αντικείμενα;

en: All groups
el_GR: Όλες οι ομάδες

en: 301 - Moved Permanently
el_GR: 301-Μετακινήθηκε μόνιμα

en: 307 - Temporary Redirect
el_GR: 307-προσωρινή ανακατεύθυνση

en: 308 - Permanent Redirect
el_GR: 308-μόνιμη ανακατεύθυνση

en: 401 - Unauthorized
el_GR: 401-μη εξουσιοδοτημένη

en: 404 - Not Found
el_GR: 404-δεν βρέθηκε

en: Title
el_GR: Τίτλος

en: with HTTP code
el_GR: με κωδικό HTTP

en: Saving...
el_GR: Αποθήκευση...

en: View notice
el_GR: Προβολή ειδοποίησης

en: Bulk Actions
el_GR: Μαζική επεξ/σία

en: Apply
el_GR: Εκτέλεση

en: First page
el_GR: Αρχική σελίδα

en: Prev page
el_GR: Προηγούμενη σελίδα

en: Current Page
el_GR: Τρέχουσα σελίδα

en: Next page
el_GR: Επόμενη σελίδα

en: Last page
el_GR: Τελευταία σελίδα

en: %s item | %s items
el_GR[0]: %s στοιχείο
el_GR[1]: %s στοιχεία

en: Select All
el_GR: Επιλογή όλων

en: Newsletter
el_GR: Ενημερωτικό Δελτίο

en: Your email address:
el_GR: Η διεύθυνση email σας:

en: You've supported this plugin - thank you!
el_GR: Έχετε υποστηρίξει αυτό το πρόσθετο - σας ευχαριστώ!

en: Forever
el_GR: Πάντα

en: Delete the plugin - are you sure?
el_GR: Είστε σίγουροι ότι θέλετε να διαγράψετε αυτό το πρόσθετο;

en: Yes! Delete the plugin
el_GR: Ναι! Διαγραφή του πρόσθετου

en: No! Don't delete the plugin
el_GR: Όχι! Να μην διαγραφεί το πρόσθετο

en: Redirection Support
el_GR: Υποστήριξη Redirection

en: Support
el_GR: Υποστήριξη

en: Log
el_GR: Αρχείο καταγραφής

en: Delete Redirection
el_GR: Διαγραφή του Redirection

en: Upload
el_GR: Μεταφόρτωση

en: Import
el_GR: Εισαγωγή

en: Update
el_GR: Ενημέρωση

en: 404 Logs
el_GR: Αρχεία καταγραφής σφαλμάτων 404

en: Plugin Support
el_GR: Υποστήριξη πρόσθετου

en: Options
el_GR: Επιλογές

en: Two months
el_GR: Δύο μήνες

en: A month
el_GR: Ένας μήνας

en: A week
el_GR: Μία βδομάδα

en: A day
el_GR: Μια ημέρα

en: Add Group
el_GR: Προσθήκη Ομάδας

en: Search
el_GR: Αναζήτηση

en: Groups
el_GR: Ομάδες

en: Save
el_GR: Αποθήκευση

en: Group
el_GR: Ομάδα

en: Match
el_GR: Ταίριασμα

en: Add new redirection
el_GR: Προσθήκη νέας ανακατεύθυνσης

en: Cancel
el_GR: Άκυρο

en: Download
el_GR: Λήψη

en: Settings
el_GR: Ρυθμίσεις

en: Error (404)
el_GR: Σφάλμα (404)

en: Redirect to URL
el_GR: Ανακατεύθυνση σε διεύθυνση URL

en: Source URL
el_GR: Διεύθυνση URL προέλευσης

en: Date
el_GR: Ημερομηνία

en: Add Redirect
el_GR: Προσθήκη ανακατεύθυνσης

en: View Redirects
el_GR: Προβολή Ανακατευθύνσεων

en: Module
el_GR: Μονάδα

en: Redirects
el_GR: Ανακατευθύνσεις

en: Name
el_GR: Όνομα

en: Filters
el_GR: Φίλτρα

en: Enable
el_GR: Ενεργοποίηση

en: Disable
el_GR: Απενεργοποίηση

en: Delete
el_GR: Διαγραφή

en: Edit
el_GR: Επεξεργασία

en: Last Access
el_GR: Τελευταία Πρόσβαση

en: URL
el_GR: Διεύθυνση URL

en: Modified Posts
el_GR: Επεξεργασμένα άρθρα

en: Redirections
el_GR: Ανακατευθύνσεις

en: Target URL
el_GR: URL προορισμού

en: URL only
el_GR: Μόνο URL

en: HTTP code
el_GR: Κώδικας HTTP

en: Referrer
el_GR: Αναφορέας

en: Logged Out
el_GR: Αποσύνδεση

en: Logged In
el_GR: Συνδέθηκε

en: URL and login status
el_GR: URL και κατάσταση σύνδεσης
